رزرو هتل، آنقدرها هم گران نیست!

رزرو هتل، آنقدرها هم گران نیست!

امروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی، شما می‌توانید هر کجا دوست دارید سفر کنید و به راحتی محل اقامت خود را تعیین کنید. پیدا کردن لیست هتل های یک شهر دیگر خیلی سخت نیست. میتوانید در کمترین زمان، به صورت آنلاین به قیمت انواع هتل ها دسترسی داشته باشید. امروزه حتی اقامتگاه های کوچک و دورافتاده نیز برای شما قابل رزرو هستند. از هتل های لوکس و گران قیمت، تا اکوهتل، با امکانات و قیمت متفاوت، آماده پذیرش شما هستند.

هتل ها، یک بخش فعال و پرسود گردشگری هستند که در رقابتی سخت تلاش می‌کنند به شما بهترین خدمات را عرضه کنند. بسیاری از گردشگران تصور میکنند که برای انتخاب یک هتل، باید هزینه زیادی را بپردازند. اما با توجه به رقابتی که وجود دارد، امکان دارد بعضی هتل ها، قیمت پیشنهادی خیلی پایینتری نسبت به امکاناتی که ارائه میدهند به شما بدهند. با افزایش سالیانه تعداد توریست ها و افزایش علاقه همگانی نسبت به سفرهای خارجی؛ صنعت توریسم، رشد زیادی داشته است. هر سال، به تعداد اقامتگاه ها اضافه می‌شود تا پاسخگوی نیازی که بین مردم جهان ایجاد شده باشد.

همچنین پیشرفت فناوری به ویژه در زمینه موبایل و پرداخت‌های اینترنتی از طریق کارت های شتاب با رمز دوم و رمز پویا (رمز یکبار مصرف)، تاثیر مثبتی بر رشد گردشگری (نرخ سفر) در ایران و جهان داشته است.

در این بازار پر از رقیب، هتل‌هایی که خلاقیت به خرج می‌دهند، گردشگران بیشتری را جذب می‌کنند. از معماری متفاوت و استقرار در اتمسفر طبیعت، تا تغییر سبک خدمات و نوع پذیرایی، باعث جذب توریست ها می‌شود. حتی برخی هتل ها با داشتن این ویژگی‌ها، خود به جاذبه گردشگری تبدیل شده‌‌اند. در ادامه، هتل هایی که خود به عنوان یک مقصد توریستی تبدیل شده اند را به شما معرفی میکنیم.

دبی؛ جزیره آسمان خراش‌ها

دبی، یکی از مراکز پر طرفدار گردشگری در جهان محسوب می‌شود. دبی، در حاشیه خلیج همیشه فارس واقع شده و پایتخت کشور کوچک امارت است. این کشور در سال‌های اخیر، رشد بالایی در صنعت هتل داشته است، به طوری که بلندترین هتل‌های جهان در دبی قرار دارند! بعضی از آنها حتی به آسمان خراش های دبی معروف شده اند. شما می‌توانید انواع ژانرها با زیباترین و مدرن ترین معماری جهانی را تجربه کنید. البته به این نکته توجه کنید که هنگام تعطیلات، رزرو هتل دبی کار ساده‌ای نیست. معمولا یا خیلی زود پر میشوند یا قیمت خیلی بالایی دارند.

بسیاری از افراد فکر میکنند که هتل دبی، قیمت بالایی دارد و باید هزینه زیادی بابت رزرو آن پرداخت کنیم. این موضوع معمولا درست است اما این نکته را در نظر داشته باشید که شما میتوانید در بازه زمانی که هتل دبی ارزان است به آنجا سفر کنید. همچنین زمان هایی که آب و هوا در دبی خیلی مصاعد نیست، زمان خوبی برای سفر به دبی است. معمولا کشور امارات در زمستان، سرد و در تابستان بسیار گرم است. پس شما میتوانید با در نظر گرفتن این شرایط، به این کشور با هواپیما سفر کنید.

استانبول؛ اختلاف قیمت بین هتل و هاستل

استانبول هم به عنوان یک مقصد جذاب گردشگری در جهان شناخته می‌شود. شهری قدیمی با چند هزار هتل که محبوبیتی جهانی دارد. داشتن زیرساخت های گردشگری، تنوع جغرافیایی و پیشینه تاریخی به توسعه توریسم و افزایش هتل های استانبول کمک کرده است. شما می‌توانید از هتل های تاریخی و ساحلی، با خدمات متنوع را بسادگی پیدا کنید. البته هتل استانبول را باید قبل از شروع تعطیلات و هجوم گردشگران از کشورهای خارجی، رزرو کرد.

اگر شما قصد دارید به این دو شهر محبوب سفر کنید، از قبل به فکر رزرو و قطعی کردن پرواز و اسکان خود باشید. برای این کار می‌توانید به سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی تریپ (trip.ir) مراجعه کنید.

رزرو هتل، آنقدرها هم گران نیست!

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]