تور هند دهلی آگرا جیپور

توسط : آفتاب کلوت 7شب

5۸۰ دلار + بلیت بازای هر بزرگسال

تهران دهلیآگراجایپور
شروع تور: جمعه 1 فروردین 99 پایان تور: پنجشنبه 8 فروردین 98
نوع سفر: هوایی - ماهان مدت اقامت: 7 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مقصد
دهلی
آگرا
جایپور

اطلاعات لازم سفر تور هند دهلی آگرا جیپور

محل حرکت:

فرودگاه بین المللی امام خمینی (لطفاً 3 ساعت قبل از ساعت حرکت در محل حضور داشته باشید).

زمان حرکت:

طبق برنامه پرواز

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
جمعه 1 فروردین 1399 الی شنبه 9 فروردین 1399
جمعه 8 فروردین 1399 الی شنبه 16 فروردین 1399

برنامه سفر تور هند دهلی آگرا جیپور

دیدنی ها: بیایید با هم در خیابان‌های صورتی رنگ جیپور همقدم شویم، شهر ساخته شده توسط خانواده سلطنتی با تاریخی جالب و میراثی غنی، باغ هایی انبوه و ساختمان هایی نیز از عطر و رایحه چاشنی‌های هندی لذت ببریم. جاذبه‌های هندوستان ما را به دنیایی پر از رمز و راز خواهد برد. شهر آگرا و تماشای تاج محل، نگین هندوستان، پارک جیپور، دهلی از قدیمی‌ترین شهرهای دنیا، کاخ مهاراجه، ساختمان مجلس، دروازه هند، هوا محل یا کاخ بادها، Amber Fort، آتش بازی و مراسم فرهنگی راجستانی در پارک ملی

روز اول: تهران را به مقصدِ دهلی ترک کرده و با رسیدن به فرودگاهِ دهلی، به هتل ترانسفر می‌شویم. شب نخستِ سفر را در هتل ۵ ستاره‌ی Country Inn Suites by Radisson و یا هتلِ مشابهِ آن، سر می‌کنیم.
روز دوم: پس از صرفِ صبحانه در هتل، گشتِ شهری دهلی را آغاز کرده و از جاذبه‌های گردشگریِ این شهر مانندِ دروازه هند، کاخ ریاست جمهوری و قطب مینارو بازدید می‌کنیم. در انتها برای استراحت به هتل باز می‌گردیم.
روز سوم: صبحانه را در هتل میل کرده و ادامه‌ی روز را زمان آزاد برای گشت‌وگذارِ اختیاری در شهر خواهیم داشت. در انتها برای اقامت به هتل می‌رویم.هزینه‌ی گشت‌های اختیاری بر عهده‌ی گردشگر است.
روز چهارم: پس از صرف صبحانه در هتل، حرکتِ خود را با وسیله‌ی نقلیه‌ی توریستی به سمت آرگرا آغاز می‌کنیم. با رسیدن به این شهر و ترانسفر به هتل، تا شب وقت آزاد خواهیم داشت؛ در انتها برای گذراندن شب دیگری از سفر، به هتل ۵ ستاره‌ی Clarks Shiraz و یا مشابهِ آن، باز می‌گردیم.
روز پنجم: صبحانه را در هتل میل کرده و به گشت‌زنی در آگرا می‌پردازیم. دیدار از یکی از عجایبِ هفت‌گانه‌ی جهان، تاج‌محل و آگرا فورت، گشت این روزِ مارا تشکیل می‌دهند. در انتها روزِ خود را با استراحت در هتل‌مان به پایان می‌رسانیم.
روز ششم: روز را با صرفِ صبحانه در هتل آغاز کرده و پس از آن به سمتِ جیپور حرکت می‌کنیم. با رسیدن به جیپور و تحویلِ اتاق، وقت آزاد داشته و در پایانِ روز، هتل ۵ ستاره‌ی Royal Orchid و یا هتلی مشابهِ آن میزبانِ استارحتِ شبانه‌ی ما خواهد بود.
روز هفتم: پس از صرفِ صبحانه در هتل، گشتِ شهریِ جیپور را آغاز می‌کنیم. دیدار از آمبرفورت و جیپ‌سواری در آنجا ابتدای این روزِمان را خواهد ساخت. بازدید از قصر‌شهر یا Royal observatory و هوا محل، ادامه‌ی گشت‌مان در این روز است. در پایان، به هتل باز می‌گردیم.
روز هشتم: پس از صرف صبحانه، اتاق‌ها را تحویل داده و به سوی دهلی حرکت می‌کنیم. به فرودگاه ترانسفر شده و با پرواز به تهران، این سفر خاطره‌انگیز را به پایان می‌رسانیم.
جزئیات تور هند دهلی آگرا جیپور
از: تهران
نوع سفر: هوایی - ماهان
مدارک لازم: اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت
مدارک لازم برای اخذ ویزا: اصل و کپی گذرنامه امضا شده جدید و قبلی با حداقل 7 ماه اعتبار، دو قطعه عکس رنگی 3*4 ( که با عکس پاس متفاوت باشد )وفتوکپی شناسنامه و کارت ملی
برای کودکان حتما پاسپورت جدا الزامی است.
خدمات آژانس: سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: هوایی (پرواز بین المللی)؛ حمل و نقل توریستی در منطقه
اقامت : هتل 5 * (7 شب)
گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان
بیمه: بیمه سفرهای خارجی
سایر: ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان ،ورودیه‌ها طبق برنامه
توضیحات: 1.در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت ، ویزا ، هتل یا سایر خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است .
3. در صورتیکه مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است .
4. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است .
5. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش‌های آبی به عهده شرکت کنندگان است .
6. عوارض هوایی خروج ازکشور (750000 ریال ) برعهده شرکت کنندگان است .
7. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظیم فرمایید.
مشاهده تمامی تورها