تور لرستان سرزمین آبشارها

توسط : آفتاب کلوت 2شب

۸۷۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران لرستان
شروع تور: پنجشنبه 25 مهر 98 پایان تور: شنبه 27 مهر 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل سه ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل سه ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور لرستان سرزمین آبشارها

سایر خدمات :

یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه‌های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می‌دهند که سفر خوشی را سپری می‌کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب‌تر را به اجرا بگذارند.
1. راهنما:
او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره‌های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می‌توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
2. مسئول تدارکات :
نقش او مدیریت تمامی موارد و مسائل مربوط به تدارکات و پشتیبانی این سفر. است که با چیدمانی زمانبندی شده میتواند در بهترین زمان ممکن با ارائه تدارکاتی قابل توجه خستگی را از تنتان زدوده و همه چیز را برای ادامه سفری مطلوب مهیا نماید. بدون شک او نقش بسیار مهمی را در ایجاد فضایی دلنشین همراه با تجهیزاتی مناسب سفر را ایفا می‌نماید.

محل حرکت:

ازخیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 1 ساعت قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت 04:30 صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

این تور در این زمان‌ها برگزار می‌شود:
از پنجشنبه 25 مهر 1398 الی شنبه 27 مهر 1398 => هتل - اتوبوس وی آی پی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
از پنجشنبه 25 مهر 1398 الی شنبه 27 مهر 1398 => هتل - ون اختصاصی ۹۸۰,۰۰۰ تومان


از یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ الی سه شنبه 19 شهریور 1398 => هتل - اتوبوس وی آی پی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
از یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ الی سه شنبه 19 شهریور 1398 => هتل - ون اختصاصی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

از پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ الی شنبه 27 مهر 1398 => هتل - اتوبوس وی آی پی ۱,۱۰۰,۰۰۰تومان
از پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ الی شنبه 27 مهر 1398 => هتل - ون اختصاصی ۹۸۰,۰۰۰ تومان

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت

ملاحظات خاص سفر :

**قیمت‌ها نهایی نیستند و می‌توانند شامل تخفیف خرید زود هنگام و یا تخفیف گروهی شوند.

خدمات :

حمل و نقل اصلی : اتوبوس VIP (سی صندلی)
حمل و نقل محلی:: مینی بوس
اقامت: هتل ۳ ستاره (۲ شب) -
پذیرایی: ۴ وعده با کلوت - ۵ وعده با گردشگر
گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان همراه
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور لرستان سرزمین آبشارها

دیدنی ها:
در تور لرستان گذری می‌کنیم به جغرافیای طبیعت باشکوه ایران‌زمین، دشتی از رنگ و طراوت و سرسبزی، سرزمین آبشارها؛ در این سفر به دیدن آبشارهای بیشه، گریت، نوژیان و ازنادره خواهیم رفت و در ادامه بعد از پیمایش دره‌ی اسپر به بازدید از قلعه‌ی فلک‌الافلاک، گرداب سنگی، مناره‌ی آجری و درنهایت پل شکسته‌ی شاپوری می‌رویم و خاطره‌ی گذر از سرزمین لرستان را ماندنی خواهیم کرد.


روز اول : صبح هنگام تهران را به سمت دورود ترک میکنیم، پس از صرف نهار با وسایل نقلیه محلی به دیدار از آبشار بیشه و آبشار گریت خواهیم رفت، برای استراحت به سمت خرم آباد ادامه مسیر می‌دهیم.
نکته : مسافت طی شده از تهران تا خرم آباد به میزان ۴۹۰ کیلومتر و به مدت ۶ ساعت در حالت عادی جاده خواهد بود.

روز دوم: پس از صرف صبحانه به سمت درود حرکت می‌کنیم، برای رسیدن به آبشار ازنا دره به میزان ۲ ساعت راهپیمایی سبک در شیب ملایم خواهیم داشت، برای نهار به خرم آباد برمی گردیم، عصر به دیدار از قلعه فلک الافلاک و مناره آجری خواهیم رفت، بازدید از گرداب سنگی و دریاچه کیو هم در انتهای روز دوم برنامه خواهد بود.
نکته : راهپیمایی به میزان ۴ ساعت در شیب ملایم

روز سوم: روز آخر سفرمان به دیدار از آبشار نوژیان خواهیم رفت، پل شکسته شاپوری نیز آخرین برنامه ما خواهد بود، پس از صرف نهار به سمت تهران بر می‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها