تور دیلمان و اسپیلی وسیاهکل

توسط : آفتاب کلوت 1شب

6۵۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران گیلان
شروع تور: پنجشنبه 7 شهریور 98 پایان تور: جمعه 8 شهریور 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور دیلمان و اسپیلی وسیاهکل

محل حرکت:

از خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 1 ساعت قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت 04:30 صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه‌های زمانی زیر انجام می‌شود:
پنج شنبه 7 شهریور 1398 الی جمعه 8 شهریور 1398

خدمات :

حمل و نقل: اتوبوس VIP (سی نفره)
حمل و نقل محلی
اقامت : 1 شب خانه محلی
پذیرایی : ۴ وعده با کلوت - ۱ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: مسئولیت مدنی

توضیحات :

1 . ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
4. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
5. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد ( مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد ).
6. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
7. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
8. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
9. وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور دیلمان و اسپیلی وسیاهکل

دیدنی ها: به استان گیلان سفر میکنیم تا به دیدار جنگل‌های زیبای سیاهکل برویم ، پیاده روی در کنار آبشار لونک تا ییلاقات مه آلود اسپیلی و دیلمان مقصد اعجاب انگیز ماست . بازدید از روستای ملومه و بشکافته سنگ و مناظر شگفت انگیز منطقه حسن ختام طبیعت گردی ما خواهد بود.

روز اول :ه سوی اتوبان قزوین می‌رویم و صبحانه را در رستوران میل می‌کنیم، بعد از گذر از سیاهکل و دیلمان در محل اقامت مستقر می‌شویم پس از صرف ناهار و استراحت
بعد از ظهر برای یک طبیعت گردی جذاب در منطقه زیبای ملومه خواهیم رفت. پیاده روی دل چسبی در دامنه‌های بشکافته سنگ خواهیم داشت.سپس برای استراحت و صرف شام به محل اقامت برمیگردیم.
پایان بخش امروزمان شب نشینی دور آتش است.

روز دوم : بعد از صرف یک صبحانه محلی، اولین برنامه امروزمان یک پیاده روی دل چسب در مراتع و جنگل‌های منطقه است. سپس بازدید از آبشار لونک را در برنامه داریم و صرف ناهار در رستوران، آخرین برنامه هم دیدار از کاروانسرای تی‌تی در دل جنگل است، در نهایت با خاطراتی خوش به تهران برمیگردیم.

لوازم تور دیلمان و اسپیلی وسیاهکل

مشاهده تمامی تورها