تور کویر مرنجاب و دریاچه نمک تور سافاری

توسط : آفتاب کلوت 1شب

۲,۳0۰,۰۰۰تومان بازای هر بزرگسال

تهران اصفهان
شروع تور: چهارشنبه 15 آبان 98 پایان تور: چهارشنبه 22 آبان 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: هتل کاروانسرای مرنجابتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: هتل کاروانسرای مرنجابتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور کویر مرنجاب و دریاچه نمک تور سافاری

محل حرکت:

درب منزل شما

زمان حرکت:

ساعت ۸ صبح

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت

ملاحظات خاص سفر :

**این تور شامل میتواند شامل تخفیف خرید زودهنگام و یا خرید گروهی شود.

زمان اجرای تور:
چهارشنبه 15 آبان 1398 الی جمعه 17 آبان 1398
چهارشنبه 22 آبان 1398 الی جمعه 24 آبان 1398

خدمات :

حمل و نقل اصلی: خودرو شاسی بلند ( تویوتا لندکروز )
اقامت : هتل کاروانسرای مرنجاب
پذیرایی : ۵ وعده با کلوت
گروه اجرا : سرپرست فنی + خودرو پشتیبان ( هایلوکس )
بیمه: مسئولیت مدنی
سایر موارداین تور از درب منزل شما برگزار می‌شود. حد‌نصاب اجرا ۶ نفر

توضیحات :

همراه گرامی ! خواهشمند است برنامة سفری را که در دست دارید، حتماَ به دقت بخوانید و هرگونه سؤالی را پیش ازپرداخت هزینه و شرکت در سفر ، از مسئولین فروش بپرسید .

1.ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر، هنگام حرکت، الزامی است.
2.دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3.مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4.لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر برعهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر، اقدام کند. هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.
6.اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود.
7.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
8.درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
9.تعداد ثبت نام کننده در سفر، و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.

برنامه سفر تور کویر مرنجاب و دریاچه نمک تور سافاری

دیدنی ها: تور سافاری مرنجاب و دریاچه‌ی نمک سافاری از مرنجاب تا ابوزید آباد، بازدید از کاروانسرای عباسی، سافاری در ریگ‌های بلند و شب نشینی

برنامه سفر:
1. روز اول: پس از دیدار دوستان از درب منزلشان، مسیرمان را به سوی صحرای مرنجاب آغاز می‌کنیم. در مسیر صبحانه را به صورتِ منوی باز میل کرده و سپس راهیِ بیابان پر رمز و رازِ مرنجاب خواهیم‌شد. پس از بازدید از دریاچه نمک، به طرفِ شن‌زارهای جنوب دریاچه رفته و با برپاییِ یک کمپینگ اختصاصی، ناهار را در کمپ صرف کرده و تا غروب از منطقه لذت می‌بریم. پس از تماشای غروب به سوی کاروانسرای تجهیز شده مرنجاب رفته و شبِ به یاد ماندنیِ خود را آغاز می‌کنیم. شامِ این شب، به صورت منوی باز بوده و در انتها آماده‌ی استراحت می‌شویم.
2. روز دوم: امروز برنامه گشت‌وگذار به سوی کویر ابوزید آباد را در برنامه داریم و قرار است پس از بازدید از اطراف کاروانسرای مرنجاب مسیرمان را به سوی جنوب ادامه دهیم پس از گذشت از حاشیه ماسه بادی‌های منطقه خودمان را به چال عروس برسانیم. پس از مقداری استراحت مسیرمان را به سوی کاشان برای صرف ناهار در رستوران‌های سنتی و دینی شهر خشت و هنر تغییر داده و پس از آن به سوی تهران ادامه مسیر خواهیم داد که تا شامگاه در تهران باشیم.
مشاهده تمامی تورها