تور سوئیس هلند لوگانو آمستردام

توسط : آفتاب کلوت 4شب
۱2۵۰€ + ۱۰,۵۹۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال
تهران سوئیسهلند
شروع تور: ﺳﻪشنبه 5 فروردین 99 پایان تور: یکشنبه 10 فروردین 99
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی مدت اقامت: 4 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مقصد
سوئیس
هلند
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 5محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 6محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور سوئیس هلند لوگانو آمستردام

محل حرکت:

فرودگاه بین المللی امام خمینی

زمان حرکت:

طبق برنامه پرواز

برنامه سفر تور سوئیس هلند لوگانو آمستردام

برنامه سفر:
روز اول: ورود به فرودگاه میلان-مالپنزا و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار. در ادامه حرکت از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو; بخش زیبای ایتالیایی سوییس (مدت زمان سفر: ۰۱:۲۵ دقیقه).(ورود به هتل چهارستاره Hotel De La Paix یا مشابه.)
روز دوم: پس از صرف صبحانه، گشت و گذار در شهر لوگانو و دیدنیهای این شهر زیبا. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت یکی از زیباترین روستاهای سوییس توقف میکنید. جاذبه‌ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد.سپس به سمت مندریسیو حرکت خواهید کرد و در راه از پارک سوییس مینیاتور بازدید خواهیدکرد . در مندریسیو که یکی از بزرگترین مرکز خرید‌های اروپا به نام Fox Town در آن قراردارد، میتوانید به طور آزادانه به خرید سوغاتی بپردازید.
روز سوم: صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد و گشت و گذار در شهر زیبای لوگانو ، شب اقامت در لوگانو؛
روز چهارم: ترانسفر به فرودگاه میلان برای حرکت به سوی آمستردام. ورود به هتل ۴ ستاره NH Amsterdam Zuid ۴ * یا مشابه و تحویل اتاق ها.ادامه روز آزاد.اقامت شب در آمستردام.
روز پنجم: : پس از صرف صبحانه گشت خود را برای کشف زیبایی‌های آمستردام شروع خواهید کرد. آمستردام با ۶۸۰۰ خانه محافظت شده و بناهای تاریخی بزرگترین شهر تاریخی در مرکز اروپاست. در بعدازظهر سوار بر کشتی کروز شده و کانالهای زنجیره ای آمستردام را که به ونیز شمالی شهرت دارد به تماشا خواهید نشست و از مناظر زیبا لذت خواهید برد.
روز ششم: ترانسفر از هتل به فرودگاه آمستردام برای پرواز برگشت به ایران با پرواز ایران ایر.
جزئیات تور سوئیس هلند لوگانو آمستردام
از: تهران
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی
مدارک لازم: مدارک لازم برای تهیه ویزا:
1. اصل شناسنامه
2. 4 قطعه عکس 3*4
3. گواهی شغلی، فیش حقوقی یا تحصیلی
4. لیست بیمه برای افراد دارای بیمه و شاغل
5. پرینت حساب ( پرینت حساب با کارکرد 3 ماه و با مانده 40 میلیون تومان که باید به انگلیسی باشد و همزمان گواهی تمکن نیز از بانک اخذ شود که این گواهی و پرینت حساب بایستی یک هفته قبل از ورود به سفارت تهیه شود و در زمان تحویل مدارک احتیاجی نیست)
6. سند مالکیت
7. کپی کارت ملی
8. اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار
بعد از تایید سفارت : ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 35 میلیون تومان جهت تضمین برگشت دریافت می‌گردد.
خدمات آژانس: حمل و نقل اصلی: یک پرواز بین المللی رفت و برگشت
حمل و نقل محلی: حمل و نقل محلی خارج از ایران با توجه به حد نصاب
اقامت : هتل 4ستاره (5شب)
پذیرایی : ۵ وعده با کلوت - ۱۰ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان در مقصد
بیمه: بیمه سفرهای خارجی
سایر: ویزای شینگن، ورودی سفارت،بیمه
توضیحات: 1. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
2. عوارض خروج از کشور(750000 ریال) و هزینه بیمه خارجی بر عهده شرکت کنندگان است .
3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است .
4. پاسپورت افراد باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است .
5. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20 روز قبل60% و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
6. هر گونه افزایش قیمت در بلیت هواپیما و یا هتل‌ها بر عهدۀ شرکت کنندگان خواهد بود .
مشاهده تمامی تورها