تور قشم تور عروسی در قشم

توسط : آفتاب کلوت 4شب
۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال
تهران هرمزگان
شروع تور: یکشنبه 26 آبان 98 پایان تور: جمعه 8 آذر 98
نوع سفر: ریلی مدت اقامت: 4 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: قطارتوسط: گردشگرنوع اقامت: قطارمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: قطار 4 تختهتوسط: گردشگرمحل سرو نهار: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 5محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: قطار 4 تختهتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 6محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور قشم تور عروسی در قشم

محل حرکت:

ایستگاه راه آهن

زمان حرکت:

طبق برنامه حرکت پرواز

مهلت و نحوه ثبت نام:

**قیمت‌ها نهایی نیستند و می‌توانند شامل تخفیف خرید زود هنگام و یا تخفیف گروهی شوند.
زمان اجرای تور:
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ الی جمعه 8 آذر 1398

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است.

خدمات :

حمل و نقل اصلی: قطار ۴ تخته
حمل و نقل محلی: قایق - شناور تندرو - مینی بوس
اقامت: قطار ۴ تخته (2 شب) اقامتگاه سنتی (3 شب)
پذیرایی: ۹ وعده با کلوت - ۴ وعده با گردشگر
گروه اجرا: راهنمای محلی
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

همراه گرامی ! خواهشمند است برنامة سفری را که در دست دارید، حتماَ به دقت بخوانید و هرگونه سؤالی را پیش ازپرداخت هزینه و شرکت در سفر ، از مسئولین فروش بپرسید .

1.ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر، هنگام حرکت، الزامی است.
2.دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3.مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4.لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر برعهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر، اقدام کند. هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.
6.اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود.
7.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
8.درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
9.تعداد ثبت نام کننده در سفر، و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.

برنامه سفر تور قشم تور عروسی در قشم

دیدنی ها:عروسی در جزیره‌ی قشم، اتفاقی شیرین و خاطره‌انگیز همراه نوای دلنشین ساز و آواز جنوبی‌ست که خبر از شوری عظیم در روستا می‌دهد. جشنی بزرگ و کم‎نظیر باحضور جمعی بزرگ از اهالی روستای برکه خلف در دل جزیره‌‌ای اسرارآمیز که حضور در آن اتفاقی بی‌تکرار برای هر گردشگر خواهد بود.

روز اول: از تهران به‌سمت بندرعباس حرکت می‌کنیم.
روز دوم: صبح هنگام پس از رسیدن به بندرعباس برای دیدار از عجایب هفت‌گانه سفر خود را آغاز می‌کنیم. ترانسفر دریایی به جزیره‌ی هرمز و پس از آن بازدید از قلعه‌ی پرتغالی‌ها و جویبار رنگ‌ها را داریم. بازدید از دره‌ی مجسمه‌ها هم بخشی از گشت‌های ما در جزیره‌ی رنگی هرمز خواهد بود. ناهار محلی را در هرمز میل می‌کنیم و با وسایل نقلیه‌ی دریایی به‌سمت قشم خواهیم رفت.
روز سوم: پس از صبحانه برای مراسم ساخت عروسی آماده می‌شویم. روز قبل از عروسی که «ساخت» نامیده می‌شود، خانواده‌ی داماد، وسایل عروس را می‌آورند. این وسایل توسط زنان خانواده‌ی داماد، از خانه‌ی داماد تا خانه‌ی عروس روی سرشان حمل می‌شود. در این روز، عروس در تمام مجلس گردانده شده و سپس در بالای مجلس نشانده می‌شود. سپس تمام وسایل و خنچه‌ها تحویل خانواده‌ی عروس می‌شود.
روز چهارم: امروز در روز عروسی میهمان ۲ گروه موسیقی سنتی به نام‌های "گرد و خاک" و "سماک" هستیم که تا آخر شب همراه ما هستند. عروس همچنان در پس پرده پنهان است؛ اما سایرین برای عروسی حاضر می‌شوند. علاوه‌بر تدارکات مهمانی، خانواده‌ی عروس باید کار مهمی را هم تا روز عروسی انجام دهند که آماده‌کردن حجله است. حجله در واقع یکی از اتاق‌های خانه‌ی عروس است که برای عروس و داماد تا زمانی که در خانه‌ی پدر عروس اقامت دارند، تجهیز می‌شود. داماد به حجله برده می‌شود و مردان فامیل برای شادباش یه دیدنش می‌روند.
روز پنجم: پس از صرف صبحانه، به سوی اسکله‌ی قشم حرکت می‌کنیم و از راه دریا به بندرعباس رفته و با قطار به تهران بازمی‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها