تور جواهردشت کمپینگ

توسط : آفتاب کلوت 1شب

۷۰۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران گیلان
شروع تور: پنجشنبه 11 مهر 98 پایان تور: جمعه 12 مهر 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اکو کمپ ییلاقی کلوتتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اکو کمپ ساحلی کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور جواهردشت کمپینگ

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت ۰۴:۳۰ بامداد

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

زمان‌های برگزاری تور:
پنج شنبه 11 مهر 1398 الی جمعه 12 مهر 1398 => 760,۰۰۰ تومان

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی (ویژه یک روزه )
وسیله نقلیه محلی : حمل ونقل محلی ( ویژه مسیر‌های خاکی کوتاه مدت )
اقامت : اکو کمپ ییلاقی کلوت
پذیرایی: ۴ وعده با کلوت - 1 وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات ، سرپرست کمپ
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1 . ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
4. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
5. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد ( مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد ).
6. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
7. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
8. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
9. وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور جواهردشت کمپینگ

در تور ییلاق جواهردشت لذت حضور و راهپیمایی در جنگل‌های مه‌گرفته و رویایی را در کنار هم و پابه‌پای یک‌دیگر برفراز ارتفاعات سماموس تجربه می‌کنیم. به دیدار درختانی انبوه و شگفت خواهیم رفت که هریک به‌تنهایی روایت‌گر داستانی از غربت و شکوه جنگل در جغرافیای سبز پهنه‌ی شمال ایران‌زمین هستند.

برنامه سفر:
روزاول : شب هنگام تهران را به سمت رودسر ترک می‌کنیم.پس از صرف صبحانه در رستوران به سمت ییلاق جواهردشت حرکت می‌کنیم. تجربه‌ی لذت سافاری محلی در دل جنگل تا رسیدن به ییلاق، دیدار از مناطق بکر و چمن‌زار و پیاده‌روی در مراتع از برنامه‌های جذاب قبل از صرف ناهار در اکوکمپ کلوت است. پس از استراحت عصر را به راه‌پیمایی در ییلاق می‌گذرانیم. در این بخش از سفر تماشای غروب زیبای افتاب را خواهیم داشت. از بازارچه‌ی جواهردشت در ادامه بازدید می‌کنیم و شام را در محل کمپ میل می‌کنیم. شب نشینی دور آتش در ییلاق هم از برنامه‌های اقامتمان خواهد بود.
نکته : مسافت طی شده از تهران تا رودسر به میزان ۳۷۵ کیلومتر و به مدت ۶ ساعت در حالت عادی جاده خواهد بود.
روزدوم : پس از صرف صبحانه‌ای لذیذ در اکوکمپ کلوت برای حرکت به‌سمت لاهیجان آماده می‌شویم. با رسیدن به لاهیجان ناهار را در لاهیجان میل می‌کنیم و به سمت تهران بازمی‌گردیم.

لوازم تور جواهردشت کمپینگ

مشاهده تمامی تورها