تور لرستان تنگه شیرز تا دره خزینه

توسط : آفتاب کلوت 2شب

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران لرستان
شروع تور: جمعه 16 اسفند 98 پایان تور: شنبه 9 فروردین 99
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل سه ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل سه ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب كلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور لرستان تنگه شیرز تا دره خزینه

سایر خدمات :

یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه‌های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می‌دهند که سفر خوشی را سپری می‌کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب‌تر را به اجرا بگذارند.
1. راهنما:
او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره‌های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می‌توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
2. مسئول تدارکات :
نقش او مدیریت تمامی موارد و مسائل مربوط به تدارکات و پشتیبانی این سفر. است که با چیدمانی زمانبندی شده میتواند در بهترین زمان ممکن با ارائه تدارکاتی قابل توجه خستگی را از تنتان زدوده و همه چیز را برای ادامه سفری مطلوب مهیا نماید. بدون شک او نقش بسیار مهمی را در ایجاد فضایی دلنشین همراه با تجهیزاتی مناسب سفر را ایفا می‌نماید.

محل حرکت:

ازخیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 1 ساعت قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت ۲۲:۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

این تور در این زمان‌ها برگزار می‌شود:
جمعه 16 اسفند 1398 الی یکشنبه 18 اسفند 1398=>۱,۳5۰,۰۰۰ تومان
شنبه 2 فروردین 1399 الی دوشنبه 4 فروردین 1399 => ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
شنبه 2 فروردین 1399 الی دوشنبه 4 فروردین 1399 => ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت

ملاحظات خاص سفر :

**قیمت‌ها نهایی نیستند و می‌توانند شامل تخفیف خرید زود هنگام و یا تخفیف گروهی شوند.

خدمات :

حمل و نقل اصلی : اتوبوس VIP (سی صندلی)
حمل و نقل محلی:: مینی بوس
اقامت: هتل ۳ ستاره (۲ شب) -
پذیرایی: 5 وعده با کلوت - 4 وعده با گردشگر
گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان همراه
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور لرستان تنگه شیرز تا دره خزینه

دیدنی ها:
در تور لرستان گذری می‌کنیم به جغرافیای طبیعت باشکوه ایران‌زمین، دشتی از رنگ و طراوت و سرسبزی، سرزمین آبشارها؛ در این سفر به دیدن آبشارهای گریت و سرکانه خواهیم رفت و در ادامه بعد از پیمایش تنگ شیرز و مناره‌ی خدا به بازدید از قلعه‌ی فلک‌الافلاک و دره خزینه می‌رویم و خاطره‌ی گذر از سرزمین لرستان را ماندنی خواهیم کرد.

روز اول :سحرگاه، تهران را به سمت سرزمین آبشارها ترک می‌کنیم. با رسیدن به آبشار بیشه و صرف ناهار در طبیعت زیبا لرستان، فرصتی برای بازدید آبشار‌های گریت و سرکانه را خواهیم داشت تا غروب برای استراحت در محل اقامتمان باشیم
نکته : مسافت طی شده از تهران تا خرم آباد به میزان ۴۹۰ کیلومتر و به مدت ۶ ساعت در حالت عادی جاده خواهد بود.
- حدود ۲ ساعت پیاده روی ملایم

روز دوم:پس از صرف صبحانه در هتل، عازم کوهدشت می‌شویم. با وسیله نقلیه محلی تا ابتدای تنگه شیرز خواهیم رفت تا پس از اندکی پیمایش در ژئوسایت شیرز و بازدید از مناره خدا و پل شیرز به خرم آباد باز گردیم. غروب را بر بام کهن دژ فلک و الافلاک خواهیم بود. جهت استراحت به هتل می‌رویم.
نکته : حدود ۳ ساعت پیاده‌روی ملایم

روز سوم:پس از صرف صبحانه در هتل به سوی دره خزینه حرکت می‌کنیم. این دره زیبا فرصتی برای عکاسی را برای فرایمان فراهم می‌سازد. پس از صرف ناهار با خاطراتی بی نظیر به تهران باز می‌گردیم.
نکته : - فاصله‌ی خرم آباد تا تهران ۴۸۵ کیلومتر، حدود ۸ ساعت در شرایط عادی جاده است.
- حدود ۲ ساعت پیاده روی ملایم
مشاهده تمامی تورها