درباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران

درباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران

پالادیوم تهران کجاست؟
مجتمع تجاری پالادیوم تهران، در زعفرانیه تهران واقع در خیابان مقدس اردبیلی می‌باشد. این مجتمع، معماری خاصی دارد که تماشای آن خریداران را جذب می‌کند.
در سایت گردشگری نشاط آوران آمده است که معماری ساختمان پالادیوم، به صورت چند ضلعی درست شده که هر کدام شامل چندین طبقه می‌باشد. این مجتمع، شامل 150 واحد بوده که شامل واحدهای تجاری و اداری می‌باشند.
طبقات تجاری بازار پالادیوم تهران، برندهای لوکس و برندهای معروف لباس در ایران به چشم میخورند. تیم گردشگری نشاط آوران، پیشنهاد می‌کند از این مرکز خرید لاکچری در تهران بازدید کنید.
هر چند جذابیت این مرکز خرید در حدی است که بازدیدکنندگان آن با دست خالی از آن خارج نمی‌شوند...
پالادیوم تهران همچنین شامل مجموعه‌های ورزشی می‌باشد که جهت سرگرمی مکانی بسیار عالی است. استخر مجموعه پالادیوم و باشگاه ورزشی پالادیوم زعفرانیه از جمله محیط‌های صمیمانه و بسیار زیبایی است که آرامش را برای بازدیدکنندگان آن فراهم می‌کند.
نشاط آوران به خانم‌های عزیز که به همراه فرزندان خود قصد بازدید از پالادیوم تهران را دارند، پیشنهاد می‌کند از کالسکه بچه در پالادیوم استفاده کنند و آن‌ها را به محیط هایی که برای بازی در نظر گرفته شده ببرند.
پارکینگ مجتمع تجاری پالادیوم، نیز برای راحتی مشتریان در 6 طبقه فراهم شده است که میتوانید با آرامش خاطر از پالادیوم تهران بازدید نمایید.
منبع: سایت گردشگری نشاط آوران

https://www.eneshat.com/shopping-center/iran/tehran-3/paladiomدرباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران
درباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران
درباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران
درباره مجتمع تجاری پالادیوم تهران

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]