در هر ویزا و ویزای کانادا چه اطلاعاتی درج می‌شود

در هر ویزا و ویزای کانادا چه اطلاعاتی درج می‌شود

ویزای کانادا یا هر ویزای دیگری درواقع نوعی مجوز است که به طور کاغذی یا الکترونیکی برای افراد در برخی از کشورها صادر می شود. در ویزای صادر شده اطلاعاتی وجود دارد که دانستن آن ها حائز اهمیت است. همچنین برای اخذ ویزای کانادا می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

در هر ویزا و ویزای کانادا چه اطلاعاتی درج می‌شود؟

تاریخ صدور ویزا: (Date of Issue)

درمواقعی که تاریخی را برای شروع سفر درنظر ندارید، بهترین راه اقدام کردن زودتر از موعد مقرر می باشد. ویزای کانادا نیز مانند دیگر ویزاها در سفارت یا کنسولگری کشور مقصد مورد بررسی قرار گرفته و سپس صادر می شود. شما می توانید تاریخ دقیق را که در ویزا درج می شود ببینید. گاهی اوقات نیز بسته به کشور مقصد محل صدور ویزا نیز درج می گردد که با نام Issued in در مشخص گردیده است.

تاریخ اعتبار ویزا: (Date of Expiry)

این تاریخ به مدت زمانی اطلاق می شود که فرد متقاضی اجازه ی استفاده از ویزای کانادا و ... را دارد. بدین منظور که اگر شخصی در این بازه از ویزای خود استفاده نکند، پس از رسیدن تاریخ انقضا ویزای او باطل و فاقد اعتبار خواهد شد. ویزا کانادا و هر ویزای دیگری دارای محدودیت زمانی است که با آغاز سفر فرد متقاضی محاسبه خواهد شد. بسته به ویزای صادر شده این بازه ی زمانی متفاوت خواهد بود.

اقامت:(Duration of stay)

در این بخش به مدت زمانی که مجاز به اقامت در کشوری را دارید، می پردازیم. در این گزینه تعداد روزهایی که هر فرد متقاضی می تواند در کشور مقصد داشته باشد، مطرح می گردد. مدت اقامت مقوله ای بسیار طولانی است. تنها نکته ی مورد نظر این است که نباید تابعیت را با اقامت اشتباه گرفت.

هر فردی می تواند اقامت کشورهای مختلف را بگیرد اما این اقامت لزوما به معنی تابعیت وی نخواهد بود. اقامت بدین معناست که شما می توانید در مدتی کوتاه یا بلند در کشور مربوطه بمانید. محدودیت زمانی از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای مثال پیش از درخواست ویزا کانادا حتما زمان محدودی و علت آن باید مشخص گردد. درغیر این صورت ویزای کانادا شما ریجکت خواهد شد.

در هر ویزا و ویزای کانادا چه اطلاعاتی درج می‌شود؟

نوع ویزا: (Type of visa)

این بخش نیز برای سفارت کشور مربوطه بسیار مهم می باشد زیرا مشخص کننده ی هدف شما از سفر می باشد. انتخاب درست نوع ویزای درخواستی در صدور ویزای کانادا و ... نقشی ضروری دارد.

اگر ویزاها را از لحاظ مدتی تقسیم بندی کنیم در دو گروه کوتاه مدت و بلند مدت جای می گیرند. اما اگر بخواهیم از نظر دفعات ورود آن ها را تقسیم بندی کنیم بدین شکل می باشد: یک بار ورود-Single ، دوبار ورود-Double  و چند بار ورود- Multiple.

آژانس هواپیمایی سام سیر، در زمینه ویزای کانادا و ویزای توریستی شنگن،پرواز خارجی و داخلی و تور فرانسه همچنین بلیط هواپیما از طریق سفارت ایتالیا در تهران و برگزاری تورهای انفرادی و گروهی به هر مقصدی در اروپا و حوزه شنگن ، سوابق درخشان و نظرات مثبت مسافران با تهیه ویزا کانادا و ویزای توریستی شنگن، بلیط هواپیما در این مسیر که با این آژانس هواپیمایی افتخار همراهی را داده اند، را دارا می باشد.

آژانس هواپیمایی سام سیر با داشتن کادر حرفه ای و مجرب و مطلع در این زمینه ویزای کانادا و ویزای توریستی شنگن پرواز خارجی و داخلی ، تور ایتالیا و بلیط هواپیما می تواند بهترین خدمات ویزای اروپا، ویزای شنگن، تور تابستان اروپا، تور فرانسه، تور پاریس و تور موریس و مالدیو بلیط هواپیما... را به شما در کمترین زمان ممکن ارائه بدهد.

اهداف متقاضیان از دریافت ویزا کانادا و ویزاهای دیگر متفاوت می باشد و در این قسمت این اهداف مورد بررسی قرار می گیرد:

ویزای زیارتی: صدور ویزای زیارتی بسیار آسان تر و سریع تر انجام می شود و تنها برای بازدید از اماکن مذهبی می باشد. هزینه ی ویزای زیارتی یا مذهبی در مقایسه با دیگر ویزاها پایین تر است.

ویزای توریستی یا سیاحتی: بسیاری از مسافران مقاصد تفریحی و گردشگری دارند که این ویزا برای آن ها مناسب می باشد. مدت زمان این ویزا نیز محدود است.

ویزای دانشجویی یا ویزای تحصیلی: بسیاری از متقاضیان اهداف تحصیلی از سفر خود دارند. به عنوان مثال داشتن پذیرش در صدور ویزا کانادا که متقاضیان بسیاری دارد، تاثیر بسیاری دارد. این ویزاها در گروه ویزاهای بلند مدت قرار می گیرند.

ویزای دیدار با بستگان: افرادی که قصد دیدار با بستگان درجه 1 و 2 را دارند این ویزا را دریافت می کنند. تمکن مالی برای پذیرش ویزای دیدار ضروری است.

ویزای تجاری و بازرگانی: به منظور دریافت این ویزا داشتن دعوت نامه ای معتبر برای به انجام رساندن فعالیت های تجاری در کشور مقصد الزامی است.

ویزای کاری: افرادی که قصد اشتغال به صورت موقت یا دائم را دارند از طریق این ویزا اقدام می کنند.

ویزای پزشکی: افرادی که برای درمان نیازبه حضور در کشور دیگری را دارند باید ویزای پزشکی دریافت کنند.

ویزای مهاجرتی: متقاضیانی که درخواست اقامت دائم و یا تابعیت کشوری را دارند در این گروه قرار می گیرند.

ویزای ورزشی و هنری: افراد هنرمند و ورزشکار برای حضور یافتن در کشورها برای هدفی مرتبط این ویزا را دریافت می کنند.

ویزای ترانزیت: ویزایی که برای مدت زمانی کم و به منظور تعویض هواپیما در کشور میانی صادر می شود.

 منبع: ویزا کانادا

در هر ویزا و ویزای کانادا چه اطلاعاتی درج می‌شود

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]