اجاره ویلا در زیارت گرگان

اجاره ویلا در زیارت گرگان

روستای زیارت گرگان چند سالیست به یکی از مقاصد گردشگری در کشور تبدیل شده و به همین اجاره ویلا در زیارت گرگان از مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران عازم استان گلستان می‌باشد .منطقه زیارت در فاصله ۶ کیلومتری از میدان ناهارخوران گرگان قرار دارد و در سال‌های اخیر منطقه جنگلی ناهارخوران با جاده‌های اسفالته چند باندی و امکانات رفاهی شهر گرگان را به دل جنگل وصل کرده است . بنابراین برای مسافران عازم روستای زیارت کمترنی نگرانی وجود نداشته و میتوانند در مدت نهایت ۲۰ دقیقه خود را به این منطقه برسانند.جاده روستای زیارت کاملا از دل جنگل‌های انبوه و سرسبز میگذرد و با پیچ و تاب فراوان خود را به روستای زیارت میرساند . در طول مسیر شما میتوانید بسیاری از خانه‌های روستایی سنتی و اپارتمان‌های امروزی و ویلا هایی جنگلی را ببینید که بعضی از انها امکان اجاره برای مسافران را دارند . در کل این جاده ۶ کیلومتری چشم انداز جنگل و صخره‌های کوهستانی همواره در جلوی چشمان شماست و برای انهایی که بار اول این مسیر را طی میکنند طول مسیر حس نخواهد شد. البته اولین توصیه به این دوستان برای حرکت در این مسیر در روشنایی روز است زیرا که جاده جنگلی و انبوه بوده و مه گیر است و برای بار اول شاید روشنایی روز ایمنی بیشتری برای شما داشته باشد . این جاده از محل‌های پر رفت و امد گرگانی‌ها بوده و کاملا امن بوده و در طول مسیر مملو از کافه و رستوران وتنورهای پخت نان محلی میباشد .

بدلیل سبک خاص روستایی منطقه اکثر خانه هایی که روستاییان در سال‌های اخیر در این منطقه ساخته اند به صورت اپارتمان‌های چند طبقه بوده که بزرگ‌ترین مزیت اپارتمان‌های زیارت برای اقامت , چشم انداز جنگلی بسیار عالی میباشد . البته مشکلاتی مانند پر رفت و امد بودن اپارتمان‌ها در تعطیلاتی مانند عید را مد نظر قرار بدهید.

سبک دیگر خانه‌های ویلایی زیارت هستند که میتوانید جهت اجاره ویلا در زیارت گرگان بر روی انها حساب کنید . این خانه‌های ویلایی اکثرا قدیمی ساز و متعلق به روستاییان بوده و مطابق با سلیقه انها سال‌ها قبل ساخته شده ولی دارای حیاط‌های بزرگ و سرسبز بوده و اکثرا با سقف‌های چوبی و تراس و نرده‌های جنگلی با گل‌های شمعدانی تزیین شده است . پیدا کرده این سبک از ویلا در زیارت گرگان بسیار سخت بوده ولی همواره مشتریان خاص خود را دارد . یکی از بهترین نمونه‌های خانه ویلایی در زیارت میتوان به بوم گردی زیارت در داخل بافت روستا اشاره نمود که با سابقه چند ساله و خدمات خوب ارایه شده به مسافران پیشنهاد میگردد. این خانه روستایی بدلیل تراس بزرگ چوبی و چشم انداز رو به کوه جنگلی بزرگی که در مقابل ان قرار دارد از بهترین گزینه‌های پیشنهادی برای علاقه مندان این سبک میباشد.

سبک دیگر برای اجاره ویلا در زیارت گرگان خانه‌های ویلایی لوکس و نوساز هستند که اکثرا در بالای کوه با منظره‌های بدون مزاحم و با نمای امروزی طراجی شده اند . این ویلاهای زیارت طالبان بسیاری دارند ولی مساله بسیار مهم اینست که تمامی این ویلاها مالکیت شخصی گرگانی‌ها را دارند و به طور یقین اجاره ای نیستند . ویلاهای لوکس زیارت گرگان تماما جنبه استفاده خصوصی داشته بنابراین به شما پیشنهاد میگردد وقت خود را صرف یافتن این موارد در منطقه زیارت نکنید. این مجموعه با سابقه چندین ساله در اجاره ویلا در گرگان و گلستان تا کنون ویلای لوکس اجاره ای در منطقه زیارت مشاهده نکرده و قراردادی در این زمینه ندارد.

بیشتر ویلاهای موجود بسیار ساده بوده ولی بدلیل اب و هوای خنک زیارت در بهار و چشم انداز‌های سرسبز جنگلی و پاییز فراموش نشدنی ان همواره بسیار طالب دارند و در اکثر روزهای سال رزرو میباشند. بنابراین اکیدا به شما توصیه میکنیم اجاره ویلا در زیارت در لحظه ورود به خصوص در ایام تعطیلات را فراموش نموده زیرا که تمامی ویلا‌های از هفته‌ها قبل توسط مسافران رزرو میشونذ و بخصوص در ایام نوروز حتی ساده‌ترین خانه‌های روستایی بدلیل حجم بالای مسافران رزرو بوده و حجم عظیمی از مسافران بدلیل عدم اگاهی کافی دست خالی به سمت شهرهای دیگر میروند و زیبایی‌های این منطقه را از دست میدهند. بنابراین برای اجاره ویلا در زیارت گرگان حتما سری به سایت گرگان تماشا بخش اجاره ویلا بزنید و برای تعطیلات چند روزه حتما از یک ماه قبل ویلای مورد نظر خو را رزرو نمایید. این مجموعه تمامی اطلاعات مورد نیاز شما از جمله عکس و مشخصات و امکانات و قیمت‌ها را به صورت بروز شده در اختیار شما قرار میدهد و کارشناسان همواره انلاین بوده و به شما در انتخاب ویلا جنگلی در گرگان و گلستان مشاوره خواهند داد.

http://www.gorgantamasha.ir/Default/Post/3782

اجاره ویلا در زیارت گرگان
اجاره ویلا در زیارت گرگان

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]