تور آبشار آهکی تا کلبه‌های جنگلی لفور

توسط : آفتاب کلوت 1شب

۵۶۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران مازندران
شروع تور: پنجشنبه 20 تیر 98 پایان تور: پنجشنبه 3 مرداد 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: کلوتمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: خانه‌ی محلیتوسط: کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور آبشار آهکی تا کلبه‌های جنگلی لفور

محل حرکت:

خیابان فاطمی، مقابل هتل لاله

زمان حرکت:

04:30 صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: میدل باس
حمل و نقل محلی:
اقامت : خانه محلی (1شب)
پذیرایی :۵ وعده با کلوت
گروه اجرا : راهنما از مبدا، راهنمای محلی و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. لطفاً حداکثر وزن وسایل (کوله پشتی )خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم کرده و ازآوردن وسایل اضافی خودداری فرمایید.
4.برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد(مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .

برنامه سفر تور آبشار آهکی تا کلبه‌های جنگلی لفور

دیدنی ها: در تور آبشار آهکی، لذت حضور و راهپیمایی در جنگل‌های شیرگاه را کنار هم، پابه‌پای یک‌دیگر تجربه می‌کنیم. هم‌نشینی با درختانی انبوه و شگفت و تماشای آبشار زیبای اسپه یار و سد البرز تجربه‌هایی دلچسب از حضور در بخشی از جغرافیای سبز پهنه‌ی ایران‌زمین در این منطقه‌ی زیبا هستند. جنگل‌نوردی در این منطقه‌ی کم‌نظیر از دلچسب‌ترین تجربه‌های طبیعت‌گردی است.

برنامه سفر:
روز اول : صبح زود تهران را به سمت شیرگاه ترک کرده و پس از صرف صبحانه مسیرمان را ادامه داده تا به ابتدای مسیر پیاده‌روی برسیم. پیاده به سمت آبشار اسپه‌یار رفته بعد از بازدید از آبشار، ناهار را در دل طبیعت صرف می‌کنیم. در نهایت برای اقامت و صرف شام به سمت محل اقامت خود می‌رویم.

روز دوم : پس از صرف صبحانه، به سمت آبشار آهکی می‌رویم. پس از تماشای آبشار آهکی و صرف ناهار، از دریاچه سد البرز بازدید می‌کنیم. در نهایت، با خاطراتی به یاد‌ماندنی از طبیعت به سمت تهران بازمی‌گردیم.

لوازم تور آبشار آهکی تا کلبه‌های جنگلی لفور

مشاهده تمامی تورها