تور قله سبلان تور کوه نوردی

توسط : آفتاب کلوت 3شب

۱,۴۹۰,۰۰۰تومان بازای هر بزرگسال

تهران اردبیل
شروع تور: ﺳﻪشنبه 14 مرداد 99 پایان تور: جمعه 17 مرداد 99
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت: اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ کوهنوردی سبلانتوسط: آفاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت: هتل کاروانسرای سنگی دورنا
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور قله سبلان تور کوه نوردی

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت ۲۲:۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

**قیمت تور نهایی نمی‌باشد و میتواند شامل تخفیف خرید گروهی و خرید زودهنگام شود.
رزرو آنلاین: با مراجعه به آدرس زیر در سایت آفتاب کلوت میتوانید تور خود را آنلاین خریداری نمایید:
"https://kalouttravel.com/Tours/233"
و یا می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه زمانی برگزار می‌شود:
سه شنبه 14 مرداد 1399 الی جمعه 17 مرداد 1399

خدمات :

حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی، اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
حمل ونقل محلی: ویژه مسیر‌های خاکی
اقامت : اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو ) یک شب، کمپ کوهنوردی سبلان یک شب، هتل کاروانسرای سنگی دورنا یک شب
پذیرایی : ۶ وعده با کلوت - ۳ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور قله سبلان تور کوه نوردی

جاذبه‌ها:
در تور سبلان عازم پیمایشی جذاب به‌سمت سومین قله‌ی مرتفع ایران می‌شویم. قله‌ی سبلان با ارتفاعی در حدود ۴۸۱۱ متر از سطح دریا در شمال غرب ایران و در استان اردبیل واقع شده است. اطراف این آتشفشان خاموش، چشمه‌های آب‌گرم فراوانی وجود دارد که بر جذابیت و زیبایی این منطقه برای صعود افزوده است.


برنامه سفر:
روزاول : با اتوبوس VIP شبانه به‌سوی اردبیل حرکت می‌کنیم.
نکته : فاصله تهران تا دامنه‌ی سبلان، ۶۹۲ کیلومتر ( از جاده سرچم ) است.
روزدوم : هنگام صبح به اردبیل می‌رسیم و سپس به‌سمت آبگرم شابیل حرکت می‌کنیم. در این بخش از سفر سوار لندرور شده و از راه جاده‌‌های صعب‌العبور کوهستانی به پناهگاهی در ارتفاع ۳۶۵۰ متری می‌رویم. بعد از تحویل محل اقامت و صرف ناهار آماده‌ی تمرین هم‌هوایی در ارتفاعات منطقه می‌شویم. شامی گرم و سبک را نوش‌جان می‌کنیم و برای استراحت به کمپ می‌رویم.
روز سوم: بعد از صرف صبحانه‌ی جذاب و مقوی در کوهستان به‌سمت ارتفاعات حرکت می‌کنیم. مسیر کوه‌پیمایی با صرف استراحت‌های لازم بین راه را حدوداً ۵ ساعت طول می‌کشد. تا قدم بر قله بگذاریم. بعد از تماشای دریاچه و صعود به قله به پناهگاه بازمی‌گردیم و ابتدا با لندروور به‌سوی شابیل و بعد با مینی‌بوس به‌سوی مشکین‌شهر حرکت می‌کنیم.
روز چهارم: پس از نوش‌جان کردن صبحانه و گشت‌وگذار در منطقه به بازدید از جهنم‌دره می‌رویم و با خاطراتی خوش، عازم تهران می‌شویم.

لوازم تور قله سبلان تور کوه نوردی

مشاهده تمامی تورها