آب و هوا

توضیحات

ویرایش
کندی یکی از شهرهای کشور سریلانکا است که در مرکز این کشور واقع شده است و بعنوان پایتخت قدیم سریلانکا همواره مورد توجه گردشگران بوده است.شهر زیبای کندی یکی از جذاب‌ترین مکان‌‌های گردشگری این کشور محسوب می‌شود.
آب وهوای بسیار مناسب، ویژگی‌‌های طبیعی و خیره کننده و نیز حضور پر تعداد گردشگران خارجی برای دیدن کندی ...مشاهده کامل متن این شهر را به یکی از گران‌ترین شهرهای سریلانکا تبدیل کرده است.
کندی به عنوان قطب مذهبی در سریلانکاست زیرا یکی از مهم­ترین معابد بودایی جهان یعنی معبد دندان بودا در کنار دریاچه زیبای این شهر قرار دارد.
شهر کندی به طور تقریبی در مرکز سریلانکا واقع شده و اینجا جایی است که ارتفاعات این کشور قرار دارد و همین موضوع باعث شد که تا مدت­های مدید این شهر از گزند استعمار به دور باشد و با مقاومت پادشاهان کندی این قسمت از آخرین بخش هایی بود که فتح شد، در عین حال به دلیل موقعیت نیمه کوهستانی این شهر بیشتر مزارع چای و از بهترین نوع آن در اطراف این شهر واقع است ، در کنار بازدید از کارخانه‌ها و مزارع چای لیست سوغات خود را با معروف‌ترین سوغات این کشور کامل کنید.
این شهر مرکز خرید بهترین صنایع دستی، حکاکی، حجاری و صنایع چوبی و ظروف برنجی است .


منبع:
wikipedia.org
http://pellmell.blogfa.com/
معبد دندان

معبد دندان

معبد باشکوه دالادا مالیگاوا، که به معبد دندان بودا معروف است، در جزیره‌ی کندی قرار گرفته است.معبد دندان را به خاطر دندانی برپا کرده‌اند که می‌گویند به بودا تعلق دارد. هر سال از گوشه و کنار جهان صد‌ها هزار بودایی به عشق زیارت این دندان و انجام مراسم مخصوص مذهبی به شهر کاندی می‌آیند.به ...

اطلاعات | نقشه
باغ ادویه‌ی کندی

باغ ادویه‌ی کن...

بیش از 2000 سال است که ادویه یکی از مرسوم‌ترین کالاهای تجاری سریلانکا به شمار می‌آید. شهر کندی آب و هوا و اقلیم بسیار مناسبی برای رویش گونه‌های مختلف ادویجات مانند فلفل، جوز، میخک، دارجین و هل دارد. در اینجا شما می‌توانید از بزرگ‌ترین باغ‌های تولید ادویه‌ی صادراتی جهان، دیدن کنید. فقط...

اطلاعات | نقشه

نظر شما درباره کندی

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید