آب و هوا

توضیحات

ویرایش
کوچی که قبلا به نام کوچین شناخته می‌شد، یک شهر بندری مهم در سواحل غرب دریای عرب است. کوچی بخشی از منطقه ارناکولام در ایالت کرالا است.
این شهر دومین شهر کرالا است و بخشی از منطقه گسترده شهری است، که بزرگترین تراکم شهری در کرالا را دارا است و متراکم‌ترین شهر در این ایالت است. کوچی ...مشاهده کامل متن اول رتبه را در تعداد کل گردشگران داخلی و بین المللی در کرالا است.
کوچی با مساحت 94.88 کیلومتر مربع (36.63 مایل مربع) در ساحل جنوب غربی هند واقع شده است
دانشگاه علم و صنعت کوچی (CUSAT) دانشگاه اصلی در حومه این شهر واقع شده است.
بسیاری از کالج‌های آموزش عالی یا دانشگاه مهاتما گاندی و به دانشگاه کوچی وابسته است. موسسات آموزشی ملی عبارتند از: موسسه مرکزی دریایی و مهندسی آموزش شیلات ، دانشگاه ملی مطالعات حقوقی پیشرفته، موسسه ملی اقیانوس شناسی و دریایی مرکزی موسسه تحقیقات شیلات.دانشگاه‌های معتبر ملی مطالعات پیشرفته حقوقی (NUALS) نیز در این شهر واقع شده است.
شهر کوچی بالاترین پارامتر تراکم جمعیت با 6340 نفر در هر کیلومتر 2. را داراست، جمعیت منطقه شهری کوچی 2،117،990 است.
ادیان بزرگ کوچی‌ها هندو، مسیحیت و اسلام است. جینیسم، یهودیت، بودیسم و سیک به صورت کوچک در این شهر می‌باشند. کوچی یکی از شهرهای چند مذهبی در هند بدون اکثریت هندو است.

منبع:http://iran2india.blogfa.com/
تئاتر محلی

تئاتر محلی

کاتاکالی (در زبان سانسکریت: कथाकळिः, kathākaḷiḥ) یکی از اشکال نمایشی بر پایه رقص در هند است که نشانه‌های اصلی آن استفاده استادانه از آرایش‌های جذاب شخصیت‌ها، جزئیات در حالت‌ها و زبان بدن، استفاده بسیار زیاد از سازهای کوبه‌ای و آوازهای پر آب‌وتاب است. این سبک نمایشی در جنوب هند و در ای...

اطلاعات

نظر شما درباره کوچی

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید