در تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از این نقاط فقط لذت ببرید...

در تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از این نقاط فقط لذت ببرید...

Cinque Terre| سینکو تره ایتالیا

بیشتر مسافران ایتالیا را کشوری باستانی شناخته و دلیل عمده ی سفر به این کشور و خرید تور ایتالیا نیز همین است. آیا با سینکو تره ایتالیا آشنایی دارید؟ این مکان کاملا متفاوت با جاذبه های دیگر ایتالیا می باشد. تفریحات ساحلی متنوعی در آنجا وجود دارد. سام سیر توصیه می کند حتما به روستاهای موجود در سینکو تره بروید و طعم یک سفر بی نظیر را بچشید. خانه های رنگارنگ و معماری پلکانی سینکو تره موجب شده است گردشگران بسیاری جذب این منطقه شوند.

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری ایتالیا با قیمت مناسب روی لینک تور ایتالیا کلیک نمایید.

پنج روستای بی نظیر ماهیگیری در ناحیه ی ریویرا وجود دارد که برایتان سفری متفاوت را به ارمغان خواهد آورد. راه های جاده ای که برای رسین به این روستاها وجود دارند بسیار تنگ و باریک هستند. در صورت نداشتن ماشین و یا ترس از رانندگی در چنین جاده ای جای نگرانی نیست. شما می توانید از طریق قطار به این ناحیه دسترسی پیدا کنید.

برای بازدید سینکو تره چقدر زمان لازم دارید؟

با خرید تور ایتالیا و حضور در پنج روستای سینکو تره احساس خواهید کرد که زمان ایستاده است. تفریحات این منطقه بی پایان است. غیر ممکن است بتوانید در زمان کوتاه عمق جاذبه های سینکو تره را دریابید. تور ایتالیا سام سیر شما را به دیدن  بناهای باستانی در رم می برد و پس از آن می توانید از جاذبه های سینکو تره نیز لذت ببرید.

به طور کل شما می توانید در بازه ی زمانی 4-3 روزه تمام روستاهای سینکو تره را ببینید. گردشگرانی که به کوهپیمایی علاقه دارند، کوهپیمایی در قسمت بالایی روستا گزینه ای ایده آل برایشان خواهد بود. اگر قصد سفر با تور ایتالیا را دارید بهتر است که محدودیت زمانی نداشته باشید. برای اقامت در هتل های ارزان تر سینکو تره حتما زودتر اقدام به  رزرو هتل نمایید. زیرا این اتاق ها سریع پر می شوند.

پنج روستای سینکو تره ایتالیا

روستای ریوماجیوره | Riomaggiore

اولین صحنه ای که هنگام ورود به سینکو تره روبه روی شما قرار می گیرد، همین روستا است. این ساختمان ها به صورت پله پله در کنار هم قرار دارند و تا کنار ساحل ادامه پیدا کرده اند. غروب رنگارنگ روستا ی ریوماجیوره زبان زد خاص و عام است. از جمله جاذبه های این منطقه می توان به باغ گیاهشناسی اشاره کرد که در اسکله ای سنگی و در مقابل ساحل برگزار می شود. پرندگان زیبایی در این باغ وجود دارند.

مانورلا | Manarola

مزارعی که در این روستا وجود دارد از جمله جاذبه های بی نظیر این ناحیه است. وجود اسکله ی تفریحی، خیابان شلوغ و اصلی روستا بهترین جا برای قدم زدن می باشد. مسیر کوهپیمایی Punta Bonifiglio نیز در مانورلا وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. بازدید از مانورلا را در برنامه ی تور ایتالیا خود قرار دهید.

کورنیگلیا | Corniglia

مزارع انگور و چشم انداز زیبای کورنیگلیا، صخره های بلند 100 متری و ... موجب جذب گردشگران به این روستا شده است. ایستگاه قطار دقیقا در روبه روی آب قرار دارد. شما از طریق این روستا به ساحل دسترسی نخواهید داشت. اگر با تور ایتالیا تنها در این ناحیه قرار گیرید، می توانید هر پنج روستا را در قاب عکس خود داشته باشید.

ورنازا | Vernazza

بنای آمفی تئاتری جزء ویژگی های خاص این روستا است. این بندر کوچک دارای پیشینه ای طولانی است. بازاریابی بر محصولی خاص در این روستا انجام می گیرد. اگر با تور ایتالیا به این ناحیه سفر کنید خانه هایی رنگی، کوچه هایی پر پیچ و افقی به رنگ آبی را در مقابل خود خواهید دید.

مونتروسو | Monterosso

در این روستا نوار ساحلی برای پیاده روی وجود دارد. درخت های لیمو و ماهی های کولی بزرگ از ویژگی های این روستا است که موجب تمایز با دیگر روستاها شده است. علاوه بر آن دورترین روستا در مقایسه با چهار روستای دیگر است.

 (Lagorce) در فرانسه

این قصر جزء مهم ترین بناهای باستانی در جنوب فرانسه می باشد که در ناحیه ی Haux قرار گرفته است. این ساختمان چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته است. نام قصر برگرفته از چه چیزی می باشد؟ گیاهی با نام Gorce که به معنای بزرگ می باشد در قرن 16 میلادی کشف شد و نام این قصر برگرفته از همان گیاه است.  با سام سیر همراه باشید تا شما را با تاریخچه ی قصر آشنا کنیم.
تور فرانسه از دیرباز تا کنون طرفداران بسیاری داشته است. بیشتر مسافران تور فرانسه را به خاطر بازدید از پاریس خریداری می کنند. به شما توصیه می کنیم که بازدید از قصر لاگورس هم جزء برنامه های خود در تور فرانسه قرار دهید.

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری فرانسه با قیمت مناسب روی لینک تور فرانسه کلیک نمایید.

اولین چیزی که این قصر در قرن هفده داشت یک خندق بود. ضخامت دیوارهای قدیمی ترین برج قصر حدود 1.2 متر بود که همین دو مورد موجب شده بود از توانایی دفاعی بالایی برخوردار باشد. بخشی از قصر در اثر جنگ های قرن پانزده و شانزده نابود شد.

دقیقا نمی توان تعلق این قصر را در آن زمان تشخیص داد زیرا قرن پانزده دارای شرایطی بود همه چیز در اختیار خانواده های اعیان قرار داشت. با این حال در سال 1516 خانواده ی Faugeres صاحب قصر بودند. ادعاهای بسیاری در خصوص این قصر صورت گرفته است. افراد بسیاری سعی داشتند که قصر را از چنگ دیگری در آورند.

برای مثال Bonnaventure de Faugeres ادعای مالکیت داشت قصد داشت که این قصر را از برادرش بگیرد با اینکه 16500 پوند به عنوان سهمش دریافت کرد اما قانع نشد و عاقبت در سال 1607 تمام قصر را ازآن خود کرد. تمام مدارک بازمانده این موضوع را تصدیق می کند. شما می توانید برای دیدن قصر با تور فرانسه به این کشور سفر کنید و از نزدیک شاهد ماجرا باشید.

قصر لاگورس ارزش خرید تور فرانسه را دارد. دیری نپایید که زندگی او در قصر به پایان رسید. شواهد نشان دهنده ی این است که وی تنها در سال های 1621-1621 در قصر زندگی کرده است. در سال 1636 خانواده ای دیگر در قصر زندگی می کردند. مالکیت قصر در آن سال بر عهده ی Menaud de Maonaudon بود. بیشترین ساخت و سازی که برروی این قصر انجام شده است توسط همین خانواده صورت گرفته لست. مالک های قصر به هیچ عنوان دغدغه ی مالی نداشته و آثار بی نظیری از جمله حکاکی، امضا به علاوه  مرمت و بازسازی در 1643  را تمام و کمال انجام دادند.

در سام سیر: خرید تور فرانسه

پسر و همسر این شخص بعد از فوت وی هشت سال بیشتر در این قصر زندگی کردند. قصر دارای وضعیت مناسبی نبود و نیاز به بازسازی داشت. آن دو علاقه ای به انجام این کار را نداشتند. اما سرانجام به دلیل خسارت های زیادی که بر قصر و حتی باغ ها و زمین های اطراف وارد شده بود به ناچار قصر را فروختند.

تور فرانسه شما را با جا جای این قصر آشنا می کند. با قدم زدن در قصر آرامش عجیبی را حس خواهید کرد. با تماشای دریاچه ی شخصی این قصر و هم چنین تپه های اطراف شگفت زده خواهید شد. به صورت کلی این قصر دارای سه تراس است که دو تا از آن ها به سمت دریاچه باز می شود.

گفته هایی در این خصوص وجود دارد که ناپلئون از Haux بازدید کرده و سپس اقامتی در قصر داشته است. تور فرانسه ورودی که ناپلئون در آنجا حضور داشته را به شما نشان خواهد داد. ابعاد قصر 5*23 متر می باشد. در قصل های سرد هم می توانید وارد قصر شوید چراکه توسط سیستم گرمایشی از مرکز، گرم می شود.

امروزه می توانید شاهد مجالس عروسی مختلف در قصر باشید...

در بارسلونا اسپانیا  Casa Milà |

خانه ی میلا یا همان قصر کازامیلا با نام معدن سنگ در میان مردم محلی شهرت دارد. این قصر جزء نمادهای برتر اسپانیا می باشد.  اگر با تور اسپانیا به دیدن این کاخ بروید در نگاه اول شوکه خواهید شد. نمای خارجی این کاخ و وجود مجسمه های سورئالی به گونه ای می باشد که گویی ساختمان از دل صخره کنده و ساخته شده است. با سام سیر همراه باشید تا به جزئیات دقیق تری از این قصر زیبا بپردازیم.

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری اسپانیا با قیمت مناسب روی لینک تور اسپانیا کلیک نمایید.

شهر بارسلونا

بارسلونا دومین شهر شلوغ اسپانیا پس از پایتخت کشور، مادرید می باشد. این شهر که در کنار ساحل واقع شده است. روزهای آفتابی همیشه بر اهالی این شهر هدیه داده شده است. شهرت این شهر علاوه بر تیم فوتبال، به دلیل معمار قرن 20 آنتونی گائودی نیز می باشد. با انتخاب تور اسپانیا و سفر به شهر بارسلونا از ساحل زیبای آن لذت ببرید.

تاریخ ساخت ساختمان

این خانه پیشینه ای مشابه با ساخت های دیگر نداشته و کاملا منحصر به فرد است. این کاخ متعلق به زوجی به نام میلا می باشد که قصد ساخت خانه ای در محله ی مدرن Eixample داشتند. بدین منظور از معماری خاص کمک گرفتند.

آن ها که از شهرت معماری به نام گائودی خبر داشتند او را برای معماری خانه شان انتخاب کردند. در سال 1906 ساخت خانه آغاز شد و چهارسال پس از آن به پایان رسید. این بنا در سال 1984 در یونسکو به عنوان اولین بنای آن دوره ثبت شد.

ویژگی های بی نظیری در این قصر به کار رفته است. شما می توانید تور اسپانیا را از سایت سام سیر خریداری کرده و آماده ی سفر به این شهر زیبا و قصر کازامیلا باشید. با دیدن این قصر دیگر از آن به عنوان خارق العاده ترین معماری یاد خواهید کرد.

معماری ساختمان

گائودی برای ساخت این قصر از سنگ روشن و بی رنگ در نما استفاده کرده و هم چنین برای طراحی از سبک اکسپرسیونیست الهام گرفته است. ساختمان دارای دو بخش مجزا می باشد که نقطه ی اتصال آن در نمای قصر، زیرزمین و پشت بام می باشد. هرکدام از بخش های نام برده دارای ورودی و حیاط جداگانه ای می باشد.

گائودی اجزای منحنی را برای ساخت قصر به کار گرفته است. اگر با تور اسپانیا به دیدن معماری ساختمان بروید به ندرت زاویه ای را در جای جای کاخ خواهید یافت. معماری ساختمان از ساختارهای مدرن قرن بیستم محسوب می شود.

داخل قصر کازامیلا

داخل قصر نیز درست مانند نمای آن عجیب است. این قصر خود دارای سیستم تهویه ی هوا به صورت طبیعی است که وجود هرگونه دستگاه تهویه را بی نیاز کرده است. در این طراحی آساسور هم گنجانده شده بود اما سال ها پس از اتمام کار هم این بخش ساخته نشده بود.

مستاجرها و کارکنان قصر در طبقه های بالا ساکن بودند. طبقه ای که برای صاحبان قصر بود به Belletage شهرت داشت. این طبقه که به معنای زیباترین طبقه می باشد امروزه به موزه تبدیل شده است. نام این موزه Fundació Catalunya – La Pedrera می باشد.

تور اسپانیا شما را در اتاق زیر شیروانی نیز همراهی می کند. در اتاق زیر شیروانی می توانید نمودهایی از ساختمان و زندگی گائودی را ببینید. همزمان موسیقی لایت برایتان پخش می شود و در دنیای شگفت انگیز آن زمان غرق می شوید.

معدن سنگ | The Querry House

تخته سنگ های بسیار بزرگی در ساخت نمای قصر به کار رفته است که کمی غیر متعادل به نظر می رسد. پس از قرار گرفتن و تثبیت شدن تخته سنگ ها، سنگ تراشان ماهر دست به کار شده اند. ظار نهایی که از این سنگ تراشی باقی مانده شبیه به معدن سنگ می باشد.

پشت بام کازامیلا

تور اسپانیا سام سیر شما را به دیدن پشت بام کازامیلا نیز می برد. با رفتن به پشت بام گویا شهر در زیر پاهایتان قرار گرفته است. چشم انداز زیبای آن موجب حیرت گردشگران شده است. علاوه بر آن دودکش ها، پله ها و شفت های تهویه نیز همگان را به خود خیره کرده است.

در تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از این نقاط فقط لذت ببرید...

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]