اجاره ویلا استخردار ابگرم در شمال

اجاره ویلا استخردار ابگرم در شمال

ویلای استخردار تنگراه در نزدیکی جنگل گلستان از بهترین گزینه‌های اقامتی مسافران ورودی از خراسان به شمال کشور میباشد . ویلایی ۲ خوابه با حیاط و فضای سبز بسیار عالی با ۲ استخر که برای رفاه حال شما چیزی کم نمیگذارد. این ویلا به صورت دربست در انبوهی از درختان قرار گرفته و با امکانات کامل پذیرای شماست. به فاصله کمی ازین ویلا جنگل گلستان با انبوهی از دیدنی هایش قرار دارد. وجود ابشارهای جنگل گلستان و محیط طبیعی بکر مملو از حیوانات وحشی از ماندگار‌ترین خاطرات همه‌ی مسافران استان گلستان خواهد بود.در روزهای سرد زمستانی شومینه نیز قابل اسفاده خواهد بود ولی تهیه چوب بر عهده مسافران گرامی میباشد.

وجود استخر در روزهای گرم تابستان و خنکای جنگل در شب‌ها همواره اقامت شما را رویایی خواهد کرد . در داخل ساختمان اصلی ویلا وجود نشیمن با مبلمان و ال سی دی در خور این مکان نیز برای شب نشینی‌های شما پیش بینی شده است.

منطقه تنگراه جنگل گلستان مابین دو شهر بجنورد و گرگان قرار گرفته و با ۲:۳۰ رانندگی شما در شهر گرگان و منطقه زیبای ناهارخوران خواهید بود.

این منطقه از مناطق ساکت و دنج بوده و به جهت رفاه حال همسایه‌ها از پذیرش هرگونه مهمانی و جشن و سروصدای زیاد در ویلا معذور بوده و ارائه شناسنامه برای تحویل الزامی می‌باشد.

استخر فعال بوده و ابعاد استخر بزرگ سالان ۳ در ۷ متر و استخر کودکان ۱/۵ در ۱/۵ متر میباشد.

در فصول سرد سال استخر اب گرم فعال میباشد.

http://www.gorgantamasha.ir/Default/Place/2770
اجاره ویلا استخردار ابگرم در شمال
اجاره ویلا استخردار ابگرم در شمال
اجاره ویلا استخردار ابگرم در شمال

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]