یک هدیه خلاقانه به شرکای تجاری با سفر کارت علی بابا

یک هدیه خلاقانه به شرکای تجاری با سفر کارت علی بابا

یک هدیه خلاقانه به شرکای تجاری با سفر کارت علی بابا

سال 1790 بود که یک کمپین انتخاباتی برای حمایت از نامزدها ایده‌ای جدید را اجرا کرد. اعطای هدیه سازمانی توانست نامزدها را پیروز آن را دوره از انتخابات کند. مطالعه و بررسی این ایده نشان می‌دهند افراد با دریافت هدیه سازمانی، نگاه خوبی به برند خواهند داشت و در آینده‌ای دور یا نزدیک از آن خرید خواهند کرد. البته این موضوع مربوط به گروه مشتریان وفادار و خریداران احتمالی آینده یک سازمان است.

به‌نظر شما وقتی پای شرکای تجاری وسط بیاید، این ماجرا چه تفاوتی خواهد داشت؟ آیا می‌توان از هدیه سازمانی برای جلب نظر این افراد استفاده کرد؟ اصلا چرا باید نوع نگاه شرکا در یک سازمان اهمیت داشته باشد وقتی خودشان بخشی از این کسب‌وکار هستند؟ در این محتوا به بررسی تاثیر خلاقیت در هدیه سازمانی می‌پردازیم و درباره چرایی اهدای این هدیه به آن‌ها صحبت می‌کنیم. اگر صاحب یک استارتاپ هستید یا در مدیریت یک کسب‌وکار دستی بر آتش دارید، در این مطلب با ما همراه باشید.

اهمیت خلاقیت در هدیه سازمانی

برخلاف آنچه افراد به‌ویژه تاجران نوظهور درباره خرید هدیه سازمانی می‌گویند، این هدیه خاص را نمی‌توان در فهرست هزینه‌های شرکت درنظر گرفت. صرف بودجه برای خرید هدیه سازمانی نوعی سرمایه‌گذاری به‌شمار می‌رود؛ فرق این کار با سرمایه‌گذاری در بازار بورس، طلا و دلار امنیت آن و بازدهی حتمی آن است. شاید دیر شاید زود؛ اما بالاخره اعطای هدیه سازمانی تاثیرش را روی پیشرفت کسب‌وکار نشان می‌دهد.

ازآنجا که خرید هدیه سازمانی مانند سفر کارت علی‌بابا نوعی سرمایه‌گذاری است؛ پس باید برای تهیه آن فاکتورهای زیادی را موردبررسی قرار دارد. اگر می‌خواهید هدیه سازمانی بخرید، به‌هیچ‌عنوان عجله نکنید و همه پیشنهادهای بازار را زیر ذره‌بین ببرید. بیشتر گزینه‌ها حذف خواهند شد؛ چون ویژگی‌های یک سرمایه‌گذاری برنده را ندارند.

هدیه سازمانی مانند سفر کارت باید خلاقانه طراحی شود و از کلیشه‌های بازار گیفت‌های شرکتی جدا باشد. روزگار هدیه‌دادن بسته‌های خوراکی، ظروف، کتاب و... گذشته است؛ این روزها مخاطبان به دریافت این هدایا عادت کرده‌اند و نسبت به آن حساس نیستند. حتی ممکن است پس از دریافت چنین هدیه‌ای، آن را کنار دیگر هدایای مشابه بگذارند و تا مدت‌ها اصلا بهشان سر نزنند. به‌همین خاطر خلاقیت در تهیه هدیه سازمانی بسیار اهمیت دارد و نقشی حیاتی ایفا می‌کند.

یک هدیه خلاقانه به شرکای تجاری با سفر کارت علی بابا

یادتان باشد هدیه‌ای را برای مخاطبان سازمان تهیه کنید که تا مدت‌ها در خاطرشان بماند و روح و قلبشان را به بازی بگیرد! البته حواستان باشد برای رعایت این نکته، رسمی‌بودن هدیه را فراموش نکنید! هدیه سازمانی یک هدیه رسمی و خاص است که نظر دریافت‌کننده را متوجه سازمان می‌کند و باعث خلق روابط سازنده میان آن دو می‌شود. با این تفاسیر سفر کارت علی‌بابا را می‌توان به‌عنوان یک هدیه سازمانی منحصربه‌فرد، خاص، خلاقانه، تاثیرگذار و رسمی معرفی کرد.

توسعه روابط با شرکای تجاری

شرکای تجاری هم مانند شما مسئولیت اداره کسب‌وکار را برعهده دارند. پس چرا باید برای آن‌ها هم هدیه سازمانی مانند سفر کارت خرید؟ این سوالی است که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. ارتباط موثر با شرکای تجاری‌تان از مهم‌ترین سطوح ارتباطی است که برای بهبود آن باید تلاش کنید. تقویت این ارتباط به‌طورمستقیم روی سود و آینده کسب‌وکار تاثیر می‌گذارد. در بدترین سناریو اگر خللی در ارتباط شما با این شرکا پیش آید، شاید مجبور شوید بیزینسی را منحل کنید که مانند فرزندتان برایش زحمت کشیده‌اید. حالا اگر ورق برگردد چه؟ اگر ارتباط شما با شرکا هرروز بهتر از روز قبل شود، چه آینده‌ای پیش روی سازمان و برندتان است؟

توسعه روابط تجاری با شرکا از طریق هدیه سازمانی مانند سفر کارت علی بابا حس خوبی نسبت به شما را در وجودشان خواهد ساخت. این حس خوب به‌شکلی ناخودآگاه آن‌ها را ترغیب می‌کند تا احساس مسئولیت بیشتری در قبال سازمان داشته باشند. حتی ممکن است پذیرش ریسک‌های گوناگون در تصمیم‌گیری‌های سازمانی را در وجودشان تقویت کند. اهمیت این موضوع آنجا مشخص می‌شود که در دورراهی‌های تجاری، همراه شما می‌مانند تا به کمک هم از پس مشکلات و چالش‌ها بربیایید.

محصولات شرکت سفرهای علی‌بابا

با اعطای سفر کارت علی‌بابا به مخاطبان سازمان به‌ویژه شرکای تجاری می‌توانید حال خوب سفر را به آن‌ها هدیه دهید. آن‌‌ها با دردست داشتن سفر کارت می‌توانند به سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا مراجعه کرده و یک یا چند محصول سفر را بخرند. بلیط پرواز داخلی و خارجی از محبوب‌ترین محصولات سفر علی‌بابا است که افراد را در مدت کوتاهی به نقاط دور و نزدیک می‌رساند.

اعتبار سفرکارت روی خرید بلیط قطار و اتوبوس هم قابل استفاده است. این دو محصول برای طرفداران سفر با هزینه کم و دوستداران تماشای مناظر طبیعی درطول مسیر پیشنهاد خوبی خواهد بود. انتخاب محل اقامت در سفر یکی از بخش‌های مهم در مدیریت هزینه‌ها محسوب می‌شود. با اعتبار سفر کارت امکان رزرو هتل‌های لوکس، هتل‌های چند ستاره، اقامتگاه بومگردی، سوئیت، ویلا استخردار یا بدون استخر، آپارتمان مبله و هاستل برای کاربران وجود دارد. برای تجربه سفری امن، نباید خرید بیمه مسافرتی را از پلتفرم علی‌بابا فراموش کرد.

یک هدیه خلاقانه به شرکای تجاری با سفر کارت علی بابا

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]