تور طبس

توسط : سفرزون 3شب

۷۸۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران خراسان جنوبی
شروع تور: ﺳﻪشنبه 7 آبان 98 پایان تور: جمعه 10 آبان 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس سفرزون
شماره تماس 021-87112‌
وبسایت https://safarzon.com
ایمیل
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: گردشگرمحل سرو شام: اقامتگاهتوسط: سفرزوننوع اقامت: اقامتگاه بومگردیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو شام: اقامتگاهتوسط: سفرزوننوع اقامت: اقامتگاه بومگردیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور طبس

محل حرکت:

میدان صنعت

زمان حرکت:

ساعت :۱۸٫۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
سه شنبه 7 آبان 1398 الی جمعه 10 آبان 1398

مدارک لازم :

اصل کارت ملی و شناسنامه

خدمات :

وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP
اقامت: اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی تجهیزشده
پذیرایی: صبحانه و پذیرایی میان وعده ، ۷ وعده غذایی
بیمه مسئولیت بدنی

برنامه سفر تور طبس

جاذبه‌ها:
تنگه مرتضی‌علی، سد طاق عباسی، سروهای هزارساله روستای خِرو، بقایای قلعه اسماعیلیه، دره کال جنی، روستای ازمیغان، پارک گلشن طبس، قلعه تاریخی طبس، دریاچه نمک ، کویر حلوان

برنامه سفر:
روز اول: سفرمان را با حرکت به سمت طبس آغاز می‌کنیم
روز دوم: با رسیدن به محل اقامتمان در طبس و صرف صبحانه راهی خِرو می‌شویم، بازدید از سروهای تاریخی و بقایای قلعه اسماعیلیان را خواهیم داشت و سپس به تنگه مرتضی‌علی می‌رویم. معجزه‌ای در دل طبیعت، آنجایی که در هنگام پیمایش رودخانه، یک پایتان در جریان آب سرد و پای دیگرتان در جریان آب گرم قرار دارد! در ادامه بازدید از بند عباسی را خواهیم داشت. بعد از پیمایش تنگه مرتضی‌علی و صرف ناهار در طبیعت به طبس باز‌می‌گردیم و از پارک گلشن طبس بازدید می‌کنیم، هیجان دیدن پلیکان در پارکی در دل کویر! در نهایت برای استراحت و صرف شام به اقامتگاهمان بازمی‌گردیم.
روز سوم: بعد از صرف صبحانه به سرزمین اجنه می‌رویم! بازدید از کال جنی، دودکش‌های جن و زیبایی‌های منحصر به فرد آن، سپس برای صرف ناهار به ازمیغان می‌رویم، گشت عصرگاهی ما بازدید از چشمه‌های زلال و شالیزارهای سرسبز و زیبای ازمیغان است. برنامه بعدی استراحت در اقامتگاه و شب نشینی در کنار آتش خواهد بود
روز چهارم: در روز آخر سفرمان پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه نمک و بازدید از چندضلعی‌های آن خواهیم رفت، سپس تجربه پیاده‌روی در رمل‌های زیبای کویر حلوان را تجربه می‌کنیم و با خاطراتی گرم و شیرین به خانه بازمی‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها