آب و هوا

توضیحات

ویرایش
فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد.
به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) را داده‌اند.بر اساس مساحت، فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگ‌ترین کشور ...مشاهده کامل متن اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید.
فرانسه چهارمین کشور دارندۀ بیشترین میراث جهانی یونسکو در جهان است که به همین دلیل، هر ساله بیش از ۸۳ میلیون توریست خارجی جذب این کشور می‌شوند.
در عرصه‌هایی چون فرهنگ، علوم بنیادی، صنعت و فناوری، هنر، نظام، اقتصاد و سیاست، فرانسه یکی از کشورهای مهم و تأثیرگذار جهان می‌باشد. این کشور دارای رتبۀ پنجم در بین سایر کشورها از نظر بودجه و هزینه‌های نظامی است.
همچنین از نظر ذخایر هسته‌ای، رتبۀ سوم را داراست. فرانسه یکی از کشورهای توسعه‌یافته است که قدرت اقتصادی زیادی دارد. از نظر اقتصادی، دارای پنجمین اقتصاد بزرگ جهانی و از نظر برابری قدرت خرید دارای رتبۀ هفتم جهانی است.
کلمۀ فرانسه (France) برگرفته شده از کلمهٔ لاتین Francia به معنای کشور فرانک‌ها است. البته در خصوص ریشۀ کلمه فرانک نیز نظریات متفاوتی وجود دارد. یکی از این تئوری‌ها اشاره به این دارد که کلمۀ فرانک برگرفته شده از کلمهٔ frankon می‌باشد.
تئوری دیگری نیز به این موضوع اشاره می‌کند که فرانک در زبان باستانی ژرمنی به معنای آزاد است. کلمه‌ای مخالف برده و برده‌داری.
بر اساس گفته‌های یک تاریخ‌شناس اهل جمهوری چک، نام فرانسه برگرفته شده از Franci (یا Francio) یکی از پادشاهان قدیمی ژرمن است که قلمروش تا استراسبورگ و بلژیک گسترش یافته بود.
ژولیوس سزار نیز از نام Francio برای نام بردن از این سرزمین در یادداشت‌های خود استفاده می‌کرده است.
قسمت‌های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب و هوای معتدل است. قسمت‌های جنوبی نیز آب و هوای مدیترانه‌ای دارند. قسمت‌های غربی فرانسه دارای اقلیم اقیانوسی است که یعنی این مناطق دارای میزان بارش بالایی بوده و زمستان‌هایی معتدل و تابستان‌هایی گرم را تجربه می‌کنند.
سایر مناطق نیز معمولاً از تابستان‌هایی گرم و گاهی طوفانی و زمستان‌هایی سرد برخوردارند.
فرانسه از شمال و شمال‌غربی دارای مرزهای مشترک با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا است. خاک کشور فرانسه در اروپا شامل مساحتی ۵۴۷٫۰۳۰ کیلومترمربعی می‌شود که با این حساب، فرانسه بزرگ‌ترین کشور در بین اعضای اتحادیه اروپا، از نظر مساحت است.
فرانسه همچنین دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری همچون جاذبه‌های ساحلی در مناطق شمالی و غربی و مناظر کوهستانی عمدتاً مربوط به رشته‌کوه‌های آلپ در قسمت شرقی است.
از جمله مهم‌ترین صنایع کشور می‌توان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، شیمیایی، وسائط نقلیه، مواد خوراکی و مشروبات، منسوجات و البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و نظامی اشاره نمود.
گندم، جو، سیب‌زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک نیز مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری کشور را تشکیل می‌دهند.
زبان‌های محلی متعددی در فرانسه وجود دارند که بعضی از آن‌ها همچون زبان برتون و زبان آلزاسی با زبان رسمی فرانسوی تفاوت بسیار دارند. بعضی زبان‌های نواحی، همانند خود زبان فرانسوی، ریشه‌ی رومی دارند از جمله زبان اکسیتان.
زبان باسک به گونه کامل با فرانسوی تفاوت دارد و ریشه در هیچ زبان دیگری در جهان ندارد. گویشوران این زبان در مناطق جنوب غربی فرانسه تا شمال اسپانیا زندگی می‌کنند.
نسخه‌ای بازنگری شده از قانون اساسی فرانسه که در آن زبان‌های محلی به رسمیت شناخته شده‌اند در سال ۲۰۰۸ در نشست پارلمانی در کاخ ورسای به امضا رسید. زبان انگلیسی در فرانسه به عنوان زبان دوم در مدرسه‌ها و نهادهای آموزشی آموزش داده می‌شود.
مذهب کاتولیک رومی دین رسمی فرانسه پیش از انقلاب فرانسه و در دوره چند حکومت ناجمهوری در سده ۱۹ام، از جمله دوران بازگشت و پادشاهی ژوئیه و امپراتوری دوم، بود؛ پس از آیین کاتولیک، اسلام دومین دین بزرگ در فرانسه به شمار می‌رود و جمعیت مسلمانان ساکن این کشور بیشترین در میان همه کشورهای غرب اروپا است.


منبع:/fa.wikipedia.org
برج ایفل

برج ایفل

برج ایفل برجی فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است. برج ایفل که امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می‌شود، پربازدیدترین بنای جهان و یکی از شناخته‌شده‌ترین بناها در جهان است. ساخت برج ایفل در سال ۱۸۸۷ آغاز و در ۳۱ مارس ۱۸۸۹ به پایان رسید. در آغاز برج ایفل برا...

اطلاعات | نقشه
موزه لوور

موزه لوور

موزه لوور در شهر پاریس پایتخت کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵ هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور با بیش از ۹٫۵ میلیون بازدیدکننده در سال، پربازدیدترین موزه جهان است. موزه لوور از سال ۱۷۹۳ میلادی تا امروز به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده است. تمرکز مو...

اطلاعات | نقشه
شانزلیزه

شانزلیزه

خیابان شانزلیزه پاریس یکی از معروفترین خیابان‌های پاریس و نیز از مشهورترین خیابان‌های جهان است. این خیابان اعیان‌نشین از معابر اصلی شهر پاریس است. خیابان شانزلیزه در منطقه ۸ پایتخت فرانسه واقع شده است. فرانسوی‌ها شانزلیزه را «la plus belle avenue du monde» یعنی «زیباترین خیابان جهان» ...

اطلاعات | نقشه
میدان کنکورد

میدان کنکورد

میدان کنکورد از میدان‌های مشهور شهر پاریس است و در انتهای شرقی خیابان شانز الیزه قرار گرفته است. در گذشته این میدان به نام لویی پانزدهم نامیده می‌شد. در طول انقلاب اول فرانسه و در دوره معروف به ترور دستگاه مشهور گیوتین در این میدان نصب شده بود. سر بسیاری از رجال آن دوره فرانسه نظیر آنت...

اطلاعات | نقشه
طاق نصرت پیروزی

طاق نصرت پیروز...

طاق پیروزی بنایی است در پاریس واقع در میدان شارل دوگل و در انتهای غربی خیابان شانز الیزه. این بنا به افتخار سربازانی ساخته شده که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند. در دیوارهای داخلی و بر فراز این طاق نصرت نام فرماندهان نیروهای فرانسوی ...

اطلاعات | نقشه
کلیسای جامع نوتردام

کلیسای جامع نو...

کلیسای نوتردام پاریس در جزیره سیته در میانه رود سن و در مرکز شهر پاریس، پایتخت کشور فرانسه قرار دارد.ساخت کلیسای نوتردام پاریس در سال 1163 آغاز شد و حدود 2 قرن بعد یعنی در سال 1345 به پایان رسید؛ به این ترتیب قدمت آن به حدود 7 قرن می‌رسد. کلیسای نوتردام که در زبان فرانسه به معنی «بانوی...

اطلاعات | نقشه
کاخ  ورسای

کاخ ورسای

کاخ ورسای مجموعه کاخ‌هایی در شهر ورسای در نزدیکی پاریس است که به‌عنوان بزرگترین کاخ‌های سلطنتی جهان شناخته می‌شود. این کاخ سابقاً در دهکده‌ای به همین نام در نزدیکی پاریس قرار داشت، اما امروزه این دهکده و کاخ جزو حومهٔ پاریس به‌شمار می‌روند. از سال ۱۶۸۲ تا سال ۱۷۸۹، که به‌اجبار انقلابیو...

اطلاعات | نقشه
مقبره ناپلئون

مقبره ناپلئون

لزنولید یا هتل ملی لزنولید یک موزه و آرامگاه واقع در پاریس، فرانسه می‌باشد. ساخت و ساز این ساختمان ۱۶۷۱ به دستور لوئی چهاردهم شروع و در سال ۱۶۷۸ به بهره‌برداری رسیده است.از اشخاص معروفی که در این مکان دفن شده‌اند می‌توان به ناپلئون بناپارت اشاره کرد. ناپلئون یکم یا ناپلئون بناپارت (زاد...

اطلاعات | نقشه
مشاهده تمامی جاذبه های گردشگری

در تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از این نقاط فقط لذت ببرید...

Cinque Terre| سینکو تره ایتالیا

بیشتر مسافران ایتالیا را کشوری باستانی شناخته و دلیل عمده ی سفر به این کشور و خرید تور ایتالیا نیز همین است. آیا با سینکو تره ایتالیا آشنایی دارید؟ این مکان کاملا متفاوت با جاذبه های دیگر ایتالیا می باشد. تفریحات ساحلی متنوعی در آنجا وجود دارد. سام سیر توصیه می کند حتما به روستاهای موجود در سینکو تره بروید و طعم یک سفر بی نظیر را بچشید. خانه های رنگارنگ و معماری پلکانی سینکو تره موجب شده است گردشگران بسیاری جذب این منطقه شوند.

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری ایتالیا با قیمت مناسب روی لینک تور ایتالیا کلیک نمایید.

پنج روستای بی نظیر ماهیگیری در ناحیه ی ریویرا وجود دارد که برایتان سفری متفاوت را به ارمغان خواهد آورد. راه های جاده ای که برای رسین به این روستاها وجود دارند بسیار تنگ و باریک هستند. در صورت نداشتن ماشین و یا ترس از رانندگی در چنین جاده ای جای نگرانی نیست. شما می توانید از طریق قطار به این ناحیه دسترسی پیدا کنید.

برای بازدید سینکو تره چقدر زمان لازم دارید؟

با خرید تور ایتالیا و حضور در پنج روستای سینکو تره احساس خواهید کرد که زمان ایستاده است. تفریحات این منطقه بی پایان است. غیر ممکن است بتوانید در زمان کوتاه عمق جاذبه های سینکو تره را دریابید. تور ایتالیا سام سیر شما را به دیدن  بناهای باستانی در رم می برد و پس از آن می توانید از جاذبه های سینکو تره نیز لذت ببرید.

به طور کل شما می توانید در بازه ی زمانی 4-3 روزه تمام روستاهای سینکو تره را ببینید. گردشگرانی که به کوهپیمایی علاقه دارند، کوهپیمایی در قسمت بالایی روستا گزینه ای ایده آل برایشان خواهد بود. اگر قصد سفر با تور ایتالیا را دارید بهتر است که محدودیت زمانی نداشته باشید. برای اقامت در هتل های ارزان تر سینکو تره حتما زودتر اقدام به  رزرو هتل نمایید. زیرا این اتاق ها سریع پر می شوند.

پنج روستای سینکو تره ایتالیا

روستای ریوماجیوره | Riomaggiore

اولین صحنه ای که هنگام ورود به سینکو تره روبه روی شما قرار می گیرد، همین روستا است. این ساختمان ها به صورت پله پله در کنار هم قرار دارند و تا کنار ساحل ادامه پیدا کرده اند. غروب رنگارنگ روستا ی ریوماجیوره زبان زد خاص و عام است. از جمله جاذبه های این منطقه می توان به باغ گیاهشناسی اشاره کرد که در اسکله ای سنگی و در مقابل ساحل برگزار می شود. پرندگان زیبایی در این باغ وجود دارند.

مانورلا | Manarola

مزارعی که در این روستا وجود دارد از جمله جاذبه های بی نظیر این ناحیه است. وجود اسکله ی تفریحی، خیابان شلوغ و اصلی روستا بهترین جا برای قدم زدن می باشد. مسیر کوهپیمایی Punta Bonifiglio نیز در مانورلا وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. بازدید از مانورلا را در برنامه ی تور ایتالیا خود قرار دهید.

کورنیگلیا | Corniglia

مزارع انگور و چشم انداز زیبای کورنیگلیا، صخره های بلند 100 متری و ... موجب جذب گردشگران به این روستا شده است. ایستگاه قطار دقیقا در روبه روی آب قرار دارد. شما از طریق این روستا به ساحل دسترسی نخواهید داشت. اگر با تور ایتالیا تنها در این ناحیه قرار گیرید، می توانید هر پنج روستا را در قاب عکس خود داشته باشید.

ورنازا | Vernazza

بنای آمفی تئاتری جزء ویژگی های خاص این روستا است. این بندر کوچک دارای پیشینه ای طولانی است. بازاریابی بر محصولی خاص در این روستا انجام می گیرد. اگر با تور ایتالیا به این ناحیه سفر کنید خانه هایی رنگی، کوچه هایی پر پیچ و افقی به رنگ آبی را در مقابل خود خواهید دید.

مونتروسو | Monterosso

در این روستا نوار ساحلی برای پیاده روی وجود دارد. درخت های لیمو و ماهی های کولی بزرگ از ویژگی های این روستا است که موجب تمایز با دیگر روستاها شده است. علاوه بر آن دورترین روستا در مقایسه با چهار روستای دیگر است.

 (Lagorce) در فرانسه

این قصر جزء مهم ترین بناهای باستانی در جنوب فرانسه می باشد که در ناحیه ی Haux قرار گرفته است. این ساختمان چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته است. نام قصر برگرفته از چه چیزی می باشد؟ گیاهی با نام Gorce که به معنای بزرگ می باشد در قرن 16 میلادی کشف شد و نام این قصر برگرفته از همان گیاه است.  با سام سیر همراه باشید تا شما را با تاریخچه ی قصر آشنا کنیم.
تور فرانسه از دیرباز تا کنون طرفداران بسیاری داشته است. بیشتر مسافران تور فرانسه را به خاطر بازدید از پاریس خریداری می کنند. به شما توصیه می کنیم که بازدید از قصر لاگورس هم جزء برنامه های خود در تور فرانسه قرار دهید.

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری فرانسه با قیمت مناسب روی لینک تور فرانسه کلیک نمایید.

اولین چیزی که این قصر در قرن هفده داشت یک خندق بود. ضخامت دیوارهای قدیمی ترین برج قصر حدود 1.2 متر بود که همین دو مورد موجب شده بود از توانایی دفاعی بالایی برخوردار باشد. بخشی از قصر در اثر جنگ های قرن پانزده و شانزده نابود شد.

دقیقا نمی توان تعلق این قصر را در آن زمان تشخیص داد زیرا قرن پانزده دارای شرایطی بود همه چیز در اختیار خانواده های اعیان قرار داشت. با این حال در سال 1516 خانواده ی Faugeres صاحب قصر بودند. ادعاهای بسیاری در خصوص این قصر صورت گرفته است. افراد بسیاری سعی داشتند که قصر را از چنگ دیگری در آورند.

برای مثال Bonnaventure de Faugeres ادعای مالکیت داشت قصد داشت که این قصر را از برادرش بگیرد با اینکه 16500 پوند به عنوان سهمش دریافت کرد اما قانع نشد و عاقبت در سال 1607 تمام قصر را ازآن خود کرد. تمام مدارک بازمانده این موضوع را تصدیق می کند. شما می توانید برای دیدن قصر با تور فرانسه به این کشور سفر کنید و از نزدیک شاهد ماجرا باشید.

قصر لاگورس ارزش خرید تور فرانسه را دارد. دیری نپایید که زندگی او در قصر به پایان رسید. شواهد نشان دهنده ی این است که وی تنها در سال های 1621-1621 در قصر زندگی کرده است. در سال 1636 خانواده ای دیگر در قصر زندگی می کردند. مالکیت قصر در آن سال بر عهده ی Menaud de Maonaudon بود. بیشترین ساخت و سازی که برروی این قصر انجام شده است توسط همین خانواده صورت گرفته لست. مالک های قصر به هیچ عنوان دغدغه ی مالی نداشته و آثار بی نظیری از جمله حکاکی، امضا به علاوه  مرمت و بازسازی در 1643  را تمام و کمال انجام دادند.

در سام سیر: خرید تور فرانسه

پسر و همسر این شخص بعد از فوت وی هشت سال بیشتر در این قصر زندگی کردند. قصر دارای وضعیت مناسبی نبود و نیاز به بازسازی داشت. آن دو علاقه ای به انجام این کار را نداشتند. اما سرانجام به دلیل خسارت های زیادی که بر قصر و حتی باغ ها و زمین های اطراف وارد شده بود به ناچار قصر را فروختند.

تور فرانسه شما را با جا جای این قصر آشنا می کند. با قدم زدن در قصر آرامش عجیبی را حس خواهید کرد. با تماشای دریاچه ی شخصی این قصر و هم چنین تپه های اطراف شگفت زده خواهید شد. به صورت کلی این قصر دارای سه تراس است که دو تا از آن ها به سمت دریاچه باز می شود.

گفته هایی در این خصوص وجود دارد که ناپلئون از Haux بازدید کرده و سپس اقامتی در قصر داشته است. تور فرانسه ورودی که ناپلئون در آنجا حضور داشته را به شما نشان خواهد داد. ابعاد قصر 5*23 متر می باشد. در قصل های سرد هم می توانید وارد قصر شوید چراکه توسط سیستم گرمایشی از مرکز، گرم می شود.

امروزه می توانید شاهد مجالس عروسی مختلف در قصر باشید...

در بارسلونا اسپانیا  Casa Milà |

خانه ی میلا یا همان قصر کازامیلا با نام معدن سنگ در میان مردم محلی شهرت دارد. این قصر جزء نمادهای برتر اسپانیا می باشد.  اگر با تور اسپانیا به دیدن این کاخ بروید در نگاه اول شوکه خواهید شد. نمای خارجی این کاخ و وجود مجسمه های سورئالی به گونه ای می باشد که گویی ساختمان از دل صخره کنده و ساخته شده است. با سام سیر همراه باشید تا به جزئیات دقیق تری از این قصر زیبا بپردازیم.

برای مشاهده قیمت های تور لحظه آخری اسپانیا با قیمت مناسب روی لینک تور اسپانیا کلیک نمایید.

شهر بارسلونا

بارسلونا دومین شهر شلوغ اسپانیا پس از پایتخت کشور، مادرید می باشد. این شهر که در کنار ساحل واقع شده است. روزهای آفتابی همیشه بر اهالی این شهر هدیه داده شده است. شهرت این شهر علاوه بر تیم فوتبال، به دلیل معمار قرن 20 آنتونی گائودی نیز می باشد. با انتخاب تور اسپانیا و سفر به شهر بارسلونا از ساحل زیبای آن لذت ببرید.

تاریخ ساخت ساختمان

این خانه پیشینه ای مشابه با ساخت های دیگر نداشته و کاملا منحصر به فرد است. این کاخ متعلق به زوجی به نام میلا می باشد که قصد ساخت خانه ای در محله ی مدرن Eixample داشتند. بدین منظور از معماری خاص کمک گرفتند.

آن ها که از شهرت معماری به نام گائودی خبر داشتند او را برای معماری خانه شان انتخاب کردند. در سال 1906 ساخت خانه آغاز شد و چهارسال پس از آن به پایان رسید. این بنا در سال 1984 در یونسکو به عنوان اولین بنای آن دوره ثبت شد.

ویژگی های بی نظیری در این قصر به کار رفته است. شما می توانید تور اسپانیا را از سایت سام سیر خریداری کرده و آماده ی سفر به این شهر زیبا و قصر کازامیلا باشید. با دیدن این قصر دیگر از آن به عنوان خارق العاده ترین معماری یاد خواهید کرد.

معماری ساختمان

گائودی برای ساخت این قصر از سنگ روشن و بی رنگ در نما استفاده کرده و هم چنین برای طراحی از سبک اکسپرسیونیست الهام گرفته است. ساختمان دارای دو بخش مجزا می باشد که نقطه ی اتصال آن در نمای قصر، زیرزمین و پشت بام می باشد. هرکدام از بخش های نام برده دارای ورودی و حیاط جداگانه ای می باشد.

گائودی اجزای منحنی را برای ساخت قصر به کار گرفته است. اگر با تور اسپانیا به دیدن معماری ساختمان بروید به ندرت زاویه ای را در جای جای کاخ خواهید یافت. معماری ساختمان از ساختارهای مدرن قرن بیستم محسوب می شود.

داخل قصر کازامیلا

داخل قصر نیز درست مانند نمای آن عجیب است. این قصر خود دارای سیستم تهویه ی هوا به صورت طبیعی است که وجود هرگونه دستگاه تهویه را بی نیاز کرده است. در این طراحی آساسور هم گنجانده شده بود اما سال ها پس از اتمام کار هم این بخش ساخته نشده بود.

مستاجرها و کارکنان قصر در طبقه های بالا ساکن بودند. طبقه ای که برای صاحبان قصر بود به Belletage شهرت داشت. این طبقه که به معنای زیباترین طبقه می باشد امروزه به موزه تبدیل شده است. نام این موزه Fundació Catalunya – La Pedrera می باشد.

تور اسپانیا شما را در اتاق زیر شیروانی نیز همراهی می کند. در اتاق زیر شیروانی می توانید نمودهایی از ساختمان و زندگی گائودی را ببینید. همزمان موسیقی لایت برایتان پخش می شود و در دنیای شگفت انگیز آن زمان غرق می شوید.

معدن سنگ | The Querry House

تخته سنگ های بسیار بزرگی در ساخت نمای قصر به کار رفته است که کمی غیر متعادل به نظر می رسد. پس از قرار گرفتن و تثبیت شدن تخته سنگ ها، سنگ تراشان ماهر دست به کار شده اند. ظار نهایی که از این سنگ تراشی باقی مانده شبیه به معدن سنگ می باشد.

پشت بام کازامیلا

تور اسپانیا سام سیر شما را به دیدن پشت بام کازامیلا نیز می برد. با رفتن به پشت بام گویا شهر در زیر پاهایتان قرار گرفته است. چشم انداز زیبای آن موجب حیرت گردشگران شده است. علاوه بر آن دودکش ها، پله ها و شفت های تهویه نیز همگان را به خود خیره کرده است.

... ادامه مطلب
در تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از این نقاط فقط لذت ببرید...

تحصیل در فرانسه و ایتالیا

اخذ ویزای تحصیلی یکی از راه های مهاجرت به کشورهای مختلف جهان محسوب می‌گردد.

امکانات و سطح آموزش در کشورهای مختلف برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی بسیار حائز اهمیت می باشد.کشور فرانسه و ایتالیا دو کشور اروپایی هستند که در مقوله تحصیل شهرت جهانی دارند.

از این رو کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت با هدف آگاهی شما از شرایط اخذ ویزای تحصیلی فرانسه و مهاجرت به فرانسه کالج زبان و همچنین ویزای تحصیلی ایتالیا این مطلب نگارش نموده اند.

... ادامه مطلب
تحصیل در فرانسه و ایتالیا

بهترین اتوبوس و هواپیماهای دنیا را بشناسید

اتوبوس ها و هواپیماهای بسیار زیادی وجود دارد که به وسیله ی آنها می توانید به هر کجای دنیا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری دنیا دیدن کنید. استفاده از بهترین ها همیشه باعث شده است که با خیال راحتی به سفر بروید و از نگرانی و استرس به دور باشید.

یکی از مواردی که نه تنها از این قضیه مستثنی نیست، بلکه بدون فناوری قادر به ادامه فعالیت نیست، صنعت هواپیما سازی است. هر چه رو به جلو می رویم هواپیماهای پیشرفته تر و به روز تر می شوند تا خدمات بهتر و امن تری را به مسافران ارائه دهند. هواپیما های بوئینگ 787، ایرباس A350 و ایرباس A380 از پیشرفته ترین هواپیما های موجود هستند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم. با مطلب لوکس ترین اتوبوس ها و هواپیماهای مسافرتی دنیا را بشناسید صحبت خواهیم کرد.

... ادامه مطلب
بهترین اتوبوس و هواپیماهای دنیا را بشناسید

اگر به تور فرانسه برای بار اول سفر می‌کنید، بدانید که

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به اولین تور فرانسه خودتون هستید و در تمام طول سال منتظر همچین تعطیلاتی بودید و اگر می خواهید حداکثر استفاده را از تور فرانسه خود ببرید، در اینجا چند تا اشتباه در مسافرت به فرانسه است که، شما باید از اون دوری کنید.

اگر به تور فرانسه برای بار اول سفر می‌کنید، بدانید که ... ادامه مطلب
اگر به تور فرانسه برای بار اول سفر می‌کنید، بدانید که

تختی به وسعت مرز دو کشور

تخت یک هتل روی مرز بین سوییس و فرانسه قرار دارد.
به این مسئله فکر کنید که آیا امکان دارد انسانی روی یک تخت قرار داشته باشد ولی با یک تکان خوردن در کشوری دیگر باشد. حتما جواب به این سوال در خواب و رویا باشد اما مسافران این هتل این مسئله را تجربه می‌کنند.
مرز فرانسه و سوییس می‌گذرد از وسط اتاقی ... ادامه مطلب
تختی به وسعت مرز دو کشور

اطلاعات بیشتر...

نظر شما درباره فرانسه

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید